Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már értelmetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már értelmetlennek magatokat egyedül?

Figyelt kérdés

Nem áll előttem sor, nem kellek egy férfinak sem.

Már családomnak kéne lennie, és boldog párkapcsolatban élni.

Egyik sincs.

Nem vagyok társfüggő, de én is szeretném megtalálni a páromat.


Meddig nem késő?


2020. jan. 5. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Mindig el tudtam magam foglalni egyedül is.


Nem társfüggő vagy, hanem megfelelési kényszertől szenvedsz.

2020. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem magam. 30-35 éves korig tippelem, hogy még nem késő.
2020. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Évek óta egyedül vagyok.

Baj az, ha én is szeretnék szeretni valakit?

2020. jan. 5. 16:15
 4/13 anonim ***** válasza:

Én most jelenleg kapcsolatban is annak érzem magam, pedig pár hónapos...

Hidd el, nem "valaki" kell, hanem annál sokkal több..

2020. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utóbbi két hónapban én is így éreztem magam.


2018 őszén volt utoljára kapcsolatom, utána egy egész éven át semmi. De igazából jól elvoltam egyedül, sőt, kellett az az évnyi egyedüllét. Utána kezdtem el ismerkedni egy lánnyal pár hónapon át, azt hittem vele lehet valami komoly, de nagy pofára esés lett a vége. Akkor éledtek bennem fel ugyanezek a gondolatok amik most téged is gyötörnek. "Már családomnak kéne lennie", "szeretnék már valakit", stb. Gondolom azért mert a lány után beteljesületlen vágyaim maradtak.


Aztán így két hónap elteltével kezdem magam megint jól érezni egyedül, és ezek a gondolatok is egyre kevésbé vetődnek fel a fejemben. Szenvedős egy időszak volt de már nem érzem értelmetlennek. Csak talán néha kicsit üresnek.

2020. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

"Már családomnak kéne lennie, és boldog párkapcsolatban élni."


Azért hiszed ezt, mert tévesen azt hiszed, hogy az életnek van egy előre meghatározott forgatókönyve. Be vagy programozva a társadalom által, amelybe beleszülettél.

Elárulom; nincs semmilyen előre meghatározott forgatókönyv, ami szerint az életednek alakulnia kéne. Ha soha életedben nem lesz párkapcsolat, akkor se leszel különb azoknál, akiknek van.

2020. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, ha írok privátot, beszélgetünk? Átérzem a problémádat, én is ilyen vagyok férfiben.
2020. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj, Te "sor"-ra vágysz, nem egy férfira.
2020. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is olyan 30-35 a határ, mert egy teljesen idegen emberrel a 0-ról családalapításig felépíteni egy kapcsolatot, közös életet nem pár hónap.

De azt hiszem, nem így érdemes gondolkodni. Inkább azt kell látni, hogy szerencse kérdése az egész. Lehetsz te akármilyen, ha nem találkozol a megfelelő időben azzal, akivel kell, akivel passzolsz... A kapcsolatok (és a családok) nagy része emiatt szr. És ha valami, akkor ez az igazán értelmetlen: jobb híján belemenni és benne is maradni valamiben, ami nem jó, tönkretéve egy-két-több gyerek életét.

Bölcsebb dolognak tartom az elfogadást és a megbékélést, akármennyire is nehéz.

2020. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül egész jó. Én nagyon sokat fejlődtem akkor. Senkinek nem kell megfelelni, sem alkalmazkodni. Csak én vagyok magamnak. Többet sportoltam, mindenre több időm volt.


Nekem hiányzik azért. De a kényelem is jó.

2020. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!