Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a mai nők nagy részének az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai nők nagy részének az az "értékrendje", hogy párhuzamosan egyszerre több férfit is "tartanak" az életükben, akkor hogy akarnak családot alapítani?

Figyelt kérdés
Még ha valaki nem is vallásos, akkor is éreznie kellene azt, hogy ilyen felfogással nem lehet családot alapítani, fenntartani pláne nem. Sok nőnek teljesen természetes, hogy neki "jár" az az életmód, hogy egyszerre több szeretője legyen, ugyanakkor meg jönnek akár ide a gyakorira is panaszkodni, hogy a férfiak nem akarnak családot alapítani. Ebben a formában hogy képzelnék el mégis a családalapítást?

2020. jan. 5. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Ejnye ezek a fránya nők...
2020. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, lehet, hogy valami párhuzamos univerzumban élek, de én nő vagyok, elég sok nőt ismerek és most így hirtelen egy sem jut eszembe, aki több férfit "tartana". Aki talált egyetlen normálisat, az veri a seggét a földhöz örömében és minden idejét vele tölti, aki meg nem, az pedig ezt keresi.
2020. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
#2 Hagyd, biztos valami valóságshown, vagy Facebook poszton hergelte fel magát.
2020. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Két dologból indul ki.

1. Hatalmas ferfitöbblet van.

2. Mindenkinek jár egy fiatal, csinos barátnő, akivel szexelhet.

Ez ugye csak úgy lehetséges, ha én, mint fiatal, csinos nő, párhuzamosan több férfit is részesítek a kegyeimben. Mi mást tehetnék? Végre odajön, leszólít, csak nem mondhatom, hogy barátom van, mert a végén megsértődik, hogy bunkón leráztam. 💁‍♀️

2020. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, szövegértésből hányas voltál? Szó sem volt a kérdésemben arról, hogy kinek milyen barátnő jár, nem is erről szólt a kérdés!
2020. jan. 5. 21:00
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Ez a többférfitartás a nőknél úgy néz ki, hogy jellemzően egy pénzes balekot tartanak tartalékba, miközben "igazi férfival" élik ki magukat, amíg csak lehet. De ezt a kettősséget általában a házasság mellett is fenntartják, otthon előadják, hogy mennyire nem fontos nekik a szex, közben meg egy vad férfival kezeltetik magukat ájulásig.
2020. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
A #6-os megírta.
2020. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezt a férjük elnézi nekik?
2020. jan. 5. 21:41
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
8, a férfiak többsége végtelenül naiv, élnek a kis maguk által elképzelt álomvilágukban, mire rájönnek mi folyik a hátuk mögött, már rég késő és csak iszonyat veszteségek árán tudnak megszabadulni a nőtől (válás, tartásdíj, stb).
2020. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
54%-os, honnan vagy ilyen jól értesült ezzel kapcsolatban?
2020. jan. 5. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!