Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek ezzel a fullasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a fullasztó érzéssel, hogyan nyomjam el magamban?

Figyelt kérdés
A lányok nem kérnek belőlem, nem vagyok vonzó számukra. Ennek köszönhetően keresztül néznek rajtam. Amit meg is értek mert ha magamra nézek én is szégyellem a kinézetemet és a megjelenésemet, a tükörben egy nyomorékot látok a szememben. Gyakran olyan vágy tör elő belőlem, hogy csak arra vágyom, hogy láthassam őket. Tudom, hogy esélyem sem lenne egy lánynál sem de ha láthatom őket akkor egy kicsit megnyugszom. Ezért egyre többet sétálok a városban. Hetente párszor meg kell ismételnem mert ha nem teszem meg akkor érzem, hogy egyre jobban kezdek megőrülni.

2020. jan. 6. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
pszichológus segíthet
2020. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Olvasd el a Titok vagy bármelyik hasonló motivációs könyvet.
2020. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Neene! A titok és a hasonló ezotérikus marhaságokat inkább égesd el!


Ha valóban szeretnél önfejlesztéssel foglalkozni, akkor a tudományos alapú pszichológiai könyvek fognak segíteni!

2020. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ülj be egy kávézóba és dolgozz a laptopodon vagy telefonozz 1-2 órát, ott nagyon sok lány bandát láthatsz :). Még a végén meg is ismerkedsz valakivel.
2020. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Pszichologusok bevallottak, hogy konkretan senkinek se tudtak segiteni!


Csatlakozz valami joga orahoz, vagy vmi noies elfoglaltsagu csoporthoz. Probalj meg elobb baratkozni, ja es probalj meg csunyabb lanyokkal szoba allni.


De egyebkent amit leirtal az a tokeletes kezdete egy sorozatgyilkos szuletesenek.

Valamit muszaj lesz kezdened, de az elnyomas kb a legrosszabb amit teszel.

2020. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha az elnyomás a legrosszabb akkor mi lenne a helyes?
2020. jan. 6. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező a lányok nagy része azért néz keresztül rajtad mert a menőcsávók megajándékozzák őket naponta sok kiábrándító és borzasztó fintorral, amitől besokallnak, és néha már ők se néznek senkire csak sietnek haza (vagy ők is fintorognak). Sőt, a csinos lányokat még többször alázzák direkt, a nem csinosak szerencséje hogy ők legalább észrevétlenek. Ne hidd azt emiatt hogy ronda vagy. A lányok is sokszor rondának hiszik magukat.
2020. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amíg tükörbe nézve szégyen fog el, nyomorékot látsz, hogyan is várhatnád el mástól, hogy értékeljen? Teljesen jogos a hozzáállásuk.

Ha szeretnéd, tudok segíteni. Küldél el egy képet magadról és megmondom mit kéne változtatnod. A viselkedésed helyberakására is adok tippeket utána.

Sokáig nem volt nekem sem kapcsolatom, tudom milyen érzés.

2020. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem mindig függ össze. Nőként sokszor láttam a tükörben hogy katasztrófa, hogy néz ki rajtam pl ez a kabát, fáradt voltam és nem volt jó kedvem, de siettem csak éljem túl elindultam, és sokan mosolyogtak rám, flörtöltek velem. Máskor meg belőtt haj, öltözék, a tükörben jónak tűnt, jókedv, és mégse. Kérdező lehet hogy rossz helyen van a tükröd.
2020. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Neked orvos kell!


Ha tudod mi a hiba a kinézeteddel akkor javíts rajta. Ne legyél lusta!

2020. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!