Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarnak elérni a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak elérni a férfiak azzal hogy körül rajongják a nőket, komolyan azt gondolják hogy emiatt megszerezhetik szexuálisan ezt a nőt?

Figyelt kérdés
Pl. Facebookra kitesz egy nő egy szexszisebb képet máris dőlnek a férfiak agyon dicsérő szövegei. De az életben is megy a nyálizás és társai, azt hiszik ezzel ágyba tudják vinni a nőt...
2020. jan. 7. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
És valaki ágyba is viszi.
2020. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Úgy vettem észre nem ezzel a viselkedéssel, hanem a külsője miatt..
2020. jan. 7. 09:27
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Tapasztalatom, egy részét így simán ágyba lehet vinni átlag külsővel is.
2020. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg azokat a profilokat és a rajtuk lévő képeket. Szerinted eljut a tudatodig, hogy ez nem így működik?
2020. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
#1 és #3 hülyeséget ír. Lehet, hogy 1-2 ribit így be lehet palizni. Értelmes, tanult, művelt nők zsigerből kikukázzák az ilyen mindenkinek bájolgó gyökereket. Konkrét példákat láttam erre. 32f
2020. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartunk értelmes nő nem pózol, mint egy filmsztár, mert nincs szüksége visszaigazolásra. Őszinten szólva azokat a nőket sem értem akik nárcisztikisan folyamatosan magukra vonják a figyelmet, csak akkor tudnak jól aludni ha megkapják a napi bók adagjukat.
2020. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A #6-os nagyon igazat írt!
2020. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
#6: Attól, hogy egy nő/férfi értelmes, még örülhet a jó kinézetének és megmutathatja. Sőt, akár még a munkájához is tartozhat, mint pl. a celebeknél termékek reklámozása.
2020. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 Nem értem az összefüggèst, ha örül a kinézetének, akkor miért mutogatja?


A kérdésre válaszolva: szerintem röhejes, hogy azt feltételezed, hogy ezzel megakarják szerezni szexuálisan.. nincs föltétlenül szándék a rajongás mögött. A sztárokért is rajongunk, mégis eszünkbe nem jut, hogy megfektetnénk őket. Végülis meg a “facebook” sztárok is azért posztolnak szexis képet, hogy meglegyenek dicsérve, nem másért.. tök értelmetlen a kérdés.

2020. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

#9: Mert örül, büszke rá, esztétikusnak tartja. Próbálhatjátok itt páran valami erkölcsi magaslatokba emelni magatok, de az a helyzet, hogy ez egy ösztönös dolog.

Te örülsz a véleményednek és jónak találod? Ha igen, akkor miért írod ide le, miért nem tartod meg magadnak? Ugyanez a helyzet a kinézettel is.

2020. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!