Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves fiúk hogyan fogadjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk hogyan fogadjátok és törődtök bele abba, hogy nem kelletek egy lánynak sem és nem vagytok vonzóak számukra? 21/F

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel már, egy idő után elfogadod, aztán libidód sem lesz és nem fog izgatni.
2020. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Libidóm már egyáltalán nincsen.
2020. jan. 7. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Beletörődni sosem fogsz, csak egy idő után leépül az önbizalmad teljesen és nem lesz semmi kedved lányoknál kezdeményezni, mert nem látod értelmét.
2020. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Önbizalmam soha nem volt. És nem is kezdeményeztem náluk.
2020. jan. 7. 21:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Hozzád mentek oda nők? Szemezés, valami?
2020. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Olan 40 éves korodig kanos leszel, hiányozni fog egy társ, utána szép lassan belenyugszol, hogy egyedül maradsz és nem nagyon tehetsz ellene semmit (vagy valami másik 40 es, sokgyerekes elhízott nővel összejössz, akinek mindegy már, hogy milyen alkoholista-láncdohányos fogatlan pasi legyen már, csak legyen végre valaki).
2020. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

egy idő után leépül az önbizalmad teljesen és nem lesz semmi kedved lányoknál kezdeményezni,


Ez totálisan igaz, sok elutasítás után, már nem is mersz vagy akarsz rájuk nézni, nemhogy kezdeményezni.

2020. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Volt, hogy jöttek oda hozzám lányok vagy szó szerint rám mozdult. De annyira féltem, hogy semmit sem tudtam tenni.
2020. jan. 7. 22:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne dumálj arról, hogy nem kellettél egy lánynak sem..
2020. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pedig nem kellettem.
2020. jan. 7. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!