Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön a férfiak 90%-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön a férfiak 90%-a elsősorban szexkapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem van ilyen "szerencsém"? Vannak közvetlenek, akik az elején megirják, aztán vannak udvariasabbak, akik kerülgetik a témát, mint macska a forró kását, de végül kibújik a szög a zsákból, mert hiába próbálom a beszélgetést mindenféle témakörre kiterjeszteni, egyből lejön, hogy semmi nem érdekli őket, a rájuk vonatkozó kérdéseimre tőmondatokban válaszolnak, mig végül ráterelik a szót a szexre, és akkor aztán jön a "te hogy szereted, elölről, hátulról," stb...

2020. jan. 8. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
nem,csak te ilyeneket választottál.idősebb ffiakkal kezdj.40-es.f
2020. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
nem.
2020. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te is kezdeményezz nyugodtan. Így több esélyed lesz.
2020. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted egy fiatal, sportos, jóképű srác, mi a tökömért keresne partnert a neten?


Idősebb, komoly pasikat keress!

2020. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Szerinted egy jó pasi pont nálad kötne ki,amikor minden ujjára jut egy?
2020. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem, viszont a nők csak őket veszik észre.
2020. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Egyszerűen statisztikai tény,hogy a nők gyakorlatilag a férfiak top 10%-ra hajtanak.A társkeresőkön válik ez teljesen egyértelmű.Alapvetően ugyanolyan állatiasan viselkednek,mint az itt kórusban szidott férfiak többsége.

Akkor meg miről beszélünk?

2020. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Vagy csak nekem van ilyen "szerencsém"?


Nem, ezeket te választod a rengeteg férfi közül. Ha esetleges még nem esett volna le, az összes nő ugyanarra a pár férfira hajt és ez a társkereső oldalakon még inkább igaz. Az a pár férfi meg minek akarjon kapcsolatot, meg minek finomkodjon, kerülje a szextémát, ha egyszer szó szerint állnak sorban érte a nők és az egyetlen dolog amit tisztázni kell, hogy nálam vagy nálad.

2020. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az érzelmeid torzítják a statisztikát. A kérdést olvasva úgy voltam vele, hogy igen igazad van, belegondolva egyáltalán nem.

A többséggel inkább nem lehet ismerkedni. Nulla kommunikációs készsége van, vagy egyszerű mint egy faék.

Nekem is hamarabb eszembejut az a pár vicces, vagy sokkoló eset, mint a többtucatnyi sablonjóska akivel a szia mizunál nem lehet előrébb jutni.

2020. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, nincs ilyen statisztika.
2020. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!