Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az, ha társkeresőn beszélgetve a nő kezdeményezi a személyes találkozást?

Figyelt kérdés
Azt hiszi nem vagyok elég férfias? Irányítani akar engem?
2020. jan. 10. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig megvártam, hogy a nő mondja ki. Ezt nem egy nő, ki is mondta határozottan.
2020. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hol élünk, a nyolcvanas években hogy egy nő nem kezdeményezhet egy találkozót?
2020. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normális.
2020. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fura, ilyenben részem soha nem volt. Mindig nekem kellett erősködnöm. Most ott tartok 35 évesen, hogy volt így 3 rövid kapcsolatom és 3 éve senki. Ez van, ha egy pasinak kell erőltetni a személyes találkát, mert a nő hezitál, mert 20 másik férfi van a talonban neki.
2020. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
4# Ne izgulj, ha kapcsolatba kezd valakivel akkor is ott lesz a tinder és mindig lesz talonban 10 férfi...
2020. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem szoktam az elso nap randira hivni senkit. De a nok fele siman felveti, hogy talalkozzunk mar valahol. En se gondoltam volna, hogy ekkorat valtozott a vilag. Valahol ertheto, ok sem akarjak huzni az idot, deruljon ki minel hamarabb, aminek ki kell derulnie. Masodik nap mar siman ra lehet kerdezni, nem fognak nemet mondani.


43F

2020. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mai világban okés.
2020. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
41 éves férfi vagyok. Tinderen és társkeresőkön SOHA nem kezdeményeztem randevút, és nem faggatóztam szexuális kérdésekben. A az érdekes, hogy egy idő után a nők kezdték erőltetni a randit és az intimitásba hajló témákat. Persze azért ebben benne volt, hogy eléggé felcsigáztam az érdeklődésüket az izgalmas és szokatlan témájú beszélgetésekkel, azzal, hogy (különösebb erőlködés nélkül) kerültem az általuk klasszikusan unt és utált kérdéseket, poénokat, meg hát szerencsére segített a magasságom és a külsőm is. Szerintem a legjobb stratégia a nő érdeklődésének felkeltésére, ha a férfi pont nem azt csinálja, kérdezi vagy mondja, amit a nő megszokott az adott helyzetben.
2020. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos semennyire, ez hihetetlen ritka. Pedig jó lenne ha gyakoribb lenne, hogy a nő is tesz valamit, hogy ne a sötétben tapogatózzon a férfi.
2020. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!