Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet leküzdeni azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leküzdeni azt hogy nincs mit irnom idegennek net tàrskerin?

Figyelt kérdés

Szoval probalok idö hiany miatt neten ismerkedni, lefutjuk a formalis köröket kb ki hol lakik, milyen az elete (altalaban ilyenekre annyit irnak hogy dolgozik meg maszekol vagy haverok vagy gyereke van)es pont.

Szoval tetszünk egymàsnak de mivel idegenek vagyunk nincs is miröl beszelni. Randira még el sem hiv igy szemelyesen azt sem tudom ki az es ujra es ujra ilyen sablon ütenetek fogadnak tölük csak hogy hogy vagy hogy telik az ujev elsö hetei meg ilyesmi. Erre megint irok valami formularisat aztan visszakerdezek aztan ö is ir valami olyan amihez semmi közöm pl dolgozik. En nem tudok ilyenekröl temazni.


Igy gyakorta egyre kevesbe irok màr vissza mert feleslgesnek is tartom azt megbeszelni pl ki mikor vacsorazik stb

Aztan ugyanez kezdödik massal es massal.


Ha elhiv valaki randira es igent mondok nem egyszer onnanstol meg lekezelö lesz. Igy az ilyenekkel a randikat le is fujom.


Maradnak azok akikkel valoban lehet talalkozni es ott meg rendszerint kiderül hogy nekem nem tetszik az illetö kiderül pl hogy dagadt vagy foga sincs stb.


Hogyan kell ugy tarskeresözni hogy joizüt lehessen egy totàl idegennel chatelni miközben közös téma sincs mert idegen?


2020. jan. 12. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Először is te vagy a férfi vagy a nő? Annál nincs rosszabb,mikor csak az a téma, hogy milyen volt a hétvégéd és társai.

Keresni kell egy közös témát ami lehelőleg érdekes is. Pl szereted a kutyákat vagy macskákat, ő is. Kedvenc film,kedvenc zenei stílus, legjobb nyaralás, kedvelt országok.

Kedvelt emberi tulajdonságok, életed legjobb élménye, legrosszabb élménye. A komfortzónán kívüli események. Ambíciók a munka területén, magánélet területén. Hogy képzel el egy jól működő házasságot, akar-e gyereket, ha igen akkor mennyit és miért.

Na most legalább 10 témát felsoroltam, amikről órákig lehetne beszélni. Elég csak párat felhozni és ha kölcsönös a szimpátia, akkor egyből randira menni, mielőtt elapadnának a témák. Nem kell napokig chatelni. Én mikor időhiányban kerestem társat, akkor kb 1 napi chatelés után inkább felhívtam az illetőt és telefonon beszéltünk fél órát pl kutyasétáltatás közben. Ha itt nem volt szimpatikus,akkor el sem mentem egy fölösleges randira. Tényleg időrabló mindenkivel napokig chatelgetni.

2020. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül ismerkednek társkeresőn.

Nagyon ritka köztük az olyan ember (az én esetemben nő), akivel megy a flow magától. A legtöbben szegényes intellektuális képességekkel rendelkeznek és túl egyszerűek ahhoz, hogy feltalálják magukat egy ilyen helyzetben.

Nem véletlenül ismerkednek társkeresőn...

Nekem sosem okoz gondot regényeket írni.

Ha nincs téma, akkor csinálok, de sajnos nekem ez így rettenetesen unalmas és értelmetlen, mert egyik nő sem jelent kihívást. Vonzódni pedig végképp nem tudok hozzájuk.

2020. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Interneten ez nem is fog működni. Amikor már felvettétek a kapcsolatot, meg volt 1-2 tiszteletkör, beszéljetek meg személyes találkozót. Ez az egész 1-2 nap alatt menjen le.
2020. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen unalmas érdektelen az egèsz nekem egy idegennel es igy kényszeres is nincs flow, akivel meg van, egyszercsak fordul 180 fokot es lekezel.


Pl multkor egyik sraccal teljes hasonlo az eletünk ö is annak tanul aminek en, hasonlo ertekrendjeink vannak ambiciozus mint en, stb stb tök jol eldumalgattunk hetekig, erre egyszer bevàgja azt hogy felmegyek e hozzà. (Randira nem hivott ill ez volt az)Ignoràltam onnanstol azonnal de elötte beszoltam neki. Hogy ha hàzhoz rendelhetöket keres csak akkor ne nekem irogasson. Es még ö sèrtödött meg..OMG


Szoval vegre volt egy srac akivel könnyen tudok charelni is erre ez lett belöle.

2020. jan. 12. 10:12
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket elsö.


Csak pl ha hazassagrol faggatnàm az olyan lenne mintha en ferjet akarnek a netröl leakasztani. Trének jönnék le. A temafeldobassal is ovatosnak kell lennem ugy erzem ig szeretem ha a masik vezeti a szàlakat mert akkor adja ki az ö lapjait.

Mint a peldamban akiröl irtam

2020. jan. 12. 10:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Üdv az online tarskeresok világában! Sok időbe telik, mire az ember megtanulja kezelni és használni. Szerintem magától jön a flow azzal, akivel egy hullámhosszon vagytok. Akivel meg a sablon megy, azt le kell építeni. Sokan csak Crl-c/Crl-v üzeneteket küldenek.


Az online tarskereses nagy hátránya, hogy látszólag végtelen a lehetőség, de igazából tűt ketes az ember a szénakazalban.

2020. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mondhatni megadom az elsöbbséget hogy megtudjam mire utazik a masik. Csak epp ök sem tudjàk mèg tölem mit akarnak valojaban mert nem ismernek.


Igazabol a legrosszabb az hogy nekem kin belépni is az oldalra ebböl meg jön az rendszerint hogy azt hiszik nem is keresek tarsat van vkim stb

2020. jan. 12. 10:24
 8/17 A kérdező kommentje:

6. Igen

Egy rakàs olyannal kell köröket lefutni akik nem is kompetensek abban amit szeretnèk mert kapasbol nem derül ki.


Most is van egy srac tetovàlt "àllat"a foton, a foto alatt pedig: komoly kapcsolatot keres gyereket szeretne..


Nah ez is mi lehet?:)

2020. jan. 12. 10:27
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam netes ismerkedésnél alapszabály, hogy minél hamarabb térjünk át a személyes találkozásra. Egyrészt azért, hogy a szokásos, ismerkedős témákból maradjon a randira is, másrészt azért, mert a chat jellegéből adódóan úgyis zátonyra fog futni. Ott nincs semmi metakommunikáció, ezért unalmas, lelketlen lesz, ha sokáig húzzák.

32F

2020. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed neten fogytán a téma és sablonok jönnek, lehet érdemes lenne találkozni ha a másik fél részéről is megvan a bizalom. Ha élőben is gond, probléma a tématalálás, akkor érdemes lehet elolvasni "A társalgás művészete" című könyvet például, adhat ötleteket. Járkálj sokat kint, parkokban (igaz most nem jó ötlet ez hideg időben), de kiállításokra, múzeumokba bárhova és figyeld az embereket, miről beszélnek. Közlekedési járművön bárhol, mindenhol figyeld őket: mások miről beszélgetnek, hogy találnak témát.
2020. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!