Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi az alapból vesztes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi az alapból vesztes helyzetből indul társkeresőn? Férfiként nem érdemes társkeresőn próbálkozni?

Figyelt kérdés

Sokak szerint ha egy férfi próbál társkeresőn ismerkedni, csak annyit érhet el, hogy még jobban megtépázza az egyébként sem túl magas önértékelését.

De ennek lehet valóság alapja, hiszen egy társkeresőn egy nőnek napi 100-200 férfi ír, akiknek nagy része normális és normálisak is a szándékai, a közhiedelemmel ellentétben, csak azokat nem veszik figyelembe. Ha kiszámoljuk, akkor ez havi több ezer férfi. Egy röpke hónap alatt egy full átlagos nő is több ezer kezdeményezést és bókot kap férfiaktól társkeresőn. Na már most, abból a több ezer meg tízezerből biztos lesz nálad helyesebb, sikeresebb, magasabb, vagyonosabb, egzotikusabb és stb. Arról nem is beszélve, hogy egyes kimutatások szerint, közel tízszer annyi férfi regisztrál valójában társkeresőre mint nő, tehát alapból minden nőre jut 10 pasi interneten.

Ha ezekből a tényekből indulunk ki, akkor belátható, hogy egy férfinak tök fölösleges társkeresőn próbálkoznia? Ott úgyis az jön ki, hogy még a csúnya dagi nőknek sem kell. Még akkor is ha alapból nincs semmi baj a férfival, sőt még az átlagnál jobb is minden téren, akkor is ez jön ki valószínűleg neten, hogy ő full értéktelen.

Egy férfinak mégis inkább az élő ismerkedéshez kell ragaszkodnia?


2020. jan. 12. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy külső körülmény, esemény meg tudja tépázni az önbecsülésed, akkor nincs is önbecsülésed, csak azt hiszed. A valódi önbecsülés, önbizalom döntés kérdése, és nem függ attól, mi történik a külvilágban.
2020. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem teljesen igaz! Nagybátyám 50 éves. Borzalmasan nézz ki. Mégis talált Töltött galamb típusú fiatalabb nőt.


Ha nem vékony vagy sportos nő a cél, akkor sikeres lehet a dolog.

2020. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Modeler ***** válasza:

Valóban a társkereső oldalakon jelentősen nagyobb arányban vannak férfiak mint nők.

Azt kihagytad az elméletből, hogy a sok demens idióta üzenetét a csajoknak ki kell szűrni. Ezek alatt a "gyere cica megbosszlak" jellegű leveleket értem. Ez kb a leveleik háromnegyedét teszi ki kb.


Lehet férfiként is társkeresőzni, némi beruházás ajánlott (1-3 havi vip státusz, de nem több) és össze lehet hozni pár találkozót bármelyik forgalmasabb oldalon.

2020. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
A nők meg egymással jönnek össze ott? A társkeresők működnek valamiért. Nyilván, ha soha senki nem talált még párt ott magának akkor fele ennyi se lenne belőlük. És nem hinném, hogy akik párt találtak mind homoszexuálisok lennének, ergo azért van férfi akinek bejött. Ez puszta logika.
2020. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem 1000x több nő talál ott valakit mint férfi
2020. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyes, ez hülyeség.


Két éve volt utoljára barátnőm úgy, hogy a józan ész határain belül folyton próbálkozom. Társkeresőn (ingyenesen és fizetősön egyaránt), boltban a mellettem lévő sorban, fellépéseken, baráti körben.

Nem minden mindegy alapon, nem szólítok le sorban mindenkit, csak aki valóban szimpatikus, és egy adott társaságon belül csak egy embernél próbálkozom, mert nem véletlenül őt hívtam el, és nem a másikat. Senkinek sem esik jól, ha csak szamárként kell, és én sem akarok senkit így megalázni.


A próbálkozásokat kultúráltan teszem, az emberek szimpatikusnak találnak, nem tapadok, de kifejezem az érdeklődésemet.


A körülményeim átlagosan rendezettek, művelt és tanult ember vagyok, testi hibám nincs. Több hobbim van, melyek társadalmilag "elfogadottak", nem különösebben furák vagy taszítóak, és jó vagyok bennük.


Mégis kettő, azaz kettő randim volt az elmúlt 2 évben.


Pedig tudom, hogy jó ember vagyok, mégis majd' belehalok a magányba. Szerinted ennek nem kellene hatnia az önbizalomra? Mi másra gondolhatnék, minthogy valami baj van velem, ha fentiek ellenére semmilyen sikerem sincs?

2020. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A társkeresőnek egy titka van, csak a külső számít.


És vegyünk 1000 férfit, abból kb 50 férfi van aki jól néz ki, és minden nő őt akarja.


Ha nincs jó képed nem nézel ki jól, tovább lépnek és bumm, senkit nem érdekel az unalmas bla bla szöveg magadról, maximum csak akkor ha jól nézel ki.

2020. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rockarc ***** válasza:

Neked az eletre is felesleges regisztralni. Ekkora onbizalommal maximum egy halad lehet, ha a szuleid vesznek neked egyet.


Erdekes, hogy ferfikent definialod magad, aztan ilyen gyerekes fejtegetesbe kezdesz, hogy elore leird magad. Bura alatt nottel fel, es rohadtul visszavagysz az ala a bura ala. Csak ne anyukad tegye a fejed fole, hanem egy no, akivel naphosszat szexelnel. Itt lenne az ideje felebredni, a vilag nem igy mukodik. Aki azt mondta neked, hogy ilyen, az hazudott.


Ja eloben sem lesz sikered. A GYK-n fellelheto kerdesek alapjan te az "incel alert" kategoriaba tartozol. Ezt pedig a nok mindennel jobban kerulik es a legelsok kozott szurik ki.


43F

2020. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Figyelj... Nekem eddig nem voltak csúnya dagi nőim, pedig majdnem mindegyiküket társkeresőn ismertem meg. Csinos, szexi, szép volt az összes (persze a szép szubjektív fogalom), nekem nagyon bejöttek. És nem, mielőtt ezzel vágnál vissza, egyáltalán nem vagyok pénzes, se Brad Pitt külsejű. Jó, mondjuk magas vagyok és sportos, meg az átlagnál jobb képűnek tartanak, de ne valami fotómodell szépfiúnak gondolj.


A trükk az, hogy ne a nagy számok törvényében gondolkozz. Ne kalkulálj, egy nőnek hány férfi ír, vagy hogy mennyinek kell írnod, hogy egy feleljen, mert a nőállomány nem egy zsák burgonya. És ahhoz, hogy te se csak egy szem burgonya legyél a nőknek író zsáknyi burgonyából, valamivel ki kell tűnnöd. Olyasmivel, ami megdöbbenti őket. Lehet az egy fura megszólítás, egy totál rendhagyó kép, vagy valami cselekedet, ami kiemel a sokaságból. A nőket untatja az átlagosság, a sablonlevelek, a semmilyenség. A férfi attól lesz nekik FÉRFI, hogy munkát fektet a megszerzésükbe. Amikor írtam egy-egy nőnek a társkeresőkön, megnéztem alaposan a képeiket, elolvastam a szövegüket (ha volt), kerestem rajtuk apró dolgokat, amikből következtettem erre-arra, ezekből néha olyan hülyeségeket raktam össze, amin vagy ledöbbentek vagy csak röhögtek, de sosem hagyták szó nélkül. Ezzel létrejött a csatorna, már rám figyeltek, már nem csak egy burgonya voltam a zsákban. A jó nyitásra persze nincs általános recept. Használd a fantáziádat, legyél merész, nincs mit veszteni.

2020. jan. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!