Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura dolog, hogy 29 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura dolog, hogy 29 éves nő létemre nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Átlagos nőnek gondolom magam, nem vagyok kövér, az arcom sem csúnya. Van két diplomám, beszélek nyelveket, jó munkám van és szociális fóbiám sincsen. Barátaim ugyan vannak, de párkapcsolatom sosem volt, ezért értelemszerűen szűz vagyok még.

Ahogy telik az idő, egyre lehetetlenebbnek érzem a helyzetemet.

Nem tudom, mit szólnak majd a férfiak, ha megtudják, hogy ennyi évesen teljesen tapasztalatlan vagyok.

Szerintetek fura vagyok?



2020. jan. 14. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem igen, fura vagy.

"de párkapcsolatom sosem volt, ezért értelemszerűen szűz vagyok még." - miért kellene ehhez okvetlenül párkapcsolat?

"Nem tudom, mit szólnak majd a férfiak, ha megtudják, hogy ennyi évesen teljesen tapasztalatlan vagyok." - férfija és alkalma válogatja... tulajdonképpen bármilyen reakció elképzelhető az örömtől a fejvesztve elrohanásig.

2020. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim válasza:
38%
Egyáltalán nem vagy fura. Ém 24 éves fiú létemre szintén szűz vagyok. Voltak már kapcsolataim, de egyik sem jutott el a szexig. Viszont én nem vagyok az a típus, hogy egy éjszakára keressek valakit, hogy elmondhassam, hogy lefeküdtem valakivel. Szóval még várok az 'igazira'. 😃
2020. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg az életed során mindig volt valami ami magasabb prioritást élvezett. De most majd kapsz privátban elég ajánlatot.
2020. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
39%
Igen fura vagy. És egy csomó privátot fogsz kapni, mert mindig van néhány izéke, aki elhiszi az ilyen sztorikat.
2020. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
82%

Igen, furcsa. Még nőként is azt gondolom, hogy azért egy teljesen átlagos, értelmes, intelligens, nem totálisan introvertált nőnek nincs olyan nehéz dolga:D

Szerinted mi lehet ennek az oka? Egyáltalán nem volt olyan, aki kezdeményezett volna, vagy volt, csak neked nem felelt meg? Ha az utóbbi, azt mondjuk nem tartom annyira furcsának, mintha próbálkozó sem lett volna. Minél értelmesebb az ember, annál magasabbra teszi a lécet párkeresésnél is, ami nyilván nehézségeket teremt.

2020. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
7%
Önzetlenül segítek abban, hogy letakarítsuk a pókhálót és elhajtsuk a puncikoboldot a nőiességedből. 😎 32F
2020. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
62%
Hasonlóan vagyok férfiként, 30 évesen. Én is furának érzem magam és szerintem senki se képzelné el rólam ezeket, de hát így alakult. Szerintem nőként talán kevésbé jelent az ilyen problémát, de azt is teheted, hogy kamuzol egy-két dolgot az elején, utána meg már úgyse számít. :)
2020. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 Hellmano ***** válasza:
76%

Farokkép küldözők starthoz 3-2-1 mehet (ja már elküldték bocs :D)


Jól gondolod, hogy egyre nehezebb lesz a helyzeted. Dugni bármikor megdug valaki attól nem kell félned nyugi, de hogy kapcsolatod se volt eddig az azért sugall valamit, hogy nem lehetsz valami jó parti, ha eddig senkivel nem jutottál el a kapcsolatig. Szóval azijesztőbb, mintha csak szűz lennél.

2020. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén szólva, ha én ilyennel szembesülnék, először azon kezdenék parázni, hogy nem-e vallási oka van.
2020. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
72%
Te furának érzed? Én inkább azt mondom, hogy nem jellemzők a 29 éves szüzek, de nem mondanám furának. Az a kérdés, hogy szeretnél-e valakit magad mellé. Mert ha nem, még egy okot találtunk arra, hogy ez miért nem fura. Egyébként ha egy ennyi idős szűzzel randiznék, én lehet, hogy pozitívumnak könyvelném ezt el. Nekem az jönne le, hogy nem vagy könnyűvérű nő és egy számodra értékes férfira vársz.
2020. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!