Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem alakulnak a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alakulnak a kapcsolataim komolyabbra?

Figyelt kérdés

Mindig ugyanaz a helyzet. Megismerkedek valakivel, maximum 2 randi, majd messengerezés megy, de találkozni nem akarnak. Helyette beleássák magukat olyan értelmetlen dolgokba, hogy mindent kifürkésznek rólam, és a családomról, pl. látta tesómat kocsival, és köpte vágta a rendszámát úgy, hogy nem is beszéltünk a tesómról, még a nevét sem tudja. Azt érzem, hogy rengeteg felesleges munkát ölnek bele, hogy rajtam tartsák a szemüket, de talizni nem akarnak újból.

Akkor minek írogatnak még fél év után is? Mit nyomozgatnak utánam?


2020. jan. 16. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A bőség zavara. Mindenki lecserélhető, mindig lehet jobbat találni. Ezért az emberek(nemtől függetlenül) a párkeresésben keményen válogatnak, egyszerre egy csomó emberről gyűjtik az információt és próbálják a legtökéletesebbet kiválasztani, ami reménytelen, mert a tökéletes nem létezik. Ha eleve úgy áll hozzá valaki, hogy a hibákat,kifogásokat keresi,akkor előbb-utóbb találni is fog. Hát szóval ez az oka, vagy csak szimplán unatkoznak.
2020. jan. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de elég furán hangzik. Ha nekem valakivel nem jött össze a dolog sose hívtuk többet egymást. Te amúgy miért nem kezdeményezel találkozót? Lehet hogy uborkának néznek mert nem teszel semmit az ismerkedésért.
2020. jan. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a dolgokról beszélni kell. Nem csak az időjárásról, cuki cicákról, masztikákról érdemes kizárólag beszélgetni, hanem rá kell kérdezni, hogy lesz-e még személyes tali. Ha igen, mikor? Ha nem, miért nem? Ha nem, miért írkál neked mégis?


Felnőtt emberek vagytok gondolom, nem tinik, akik direkt húzzák egymás agyát.

2020. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utcátokban csak TEK-es laknak? :)
2020. jan. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2# Pont az a fura, hogy én szoktam felhozni neki hogy találkozzunk. Erre azonnal visszaír, hogy nem tudja mikor ér rá, de biztosít róla, hogy mostanában nem.

Ha lekoptatom hogy ne írkáljon akkor, egy darabig nem ír, aztán újra kezdi. De mindenkivel így járok az a baj.

2020. jan. 17. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!