Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalt tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalt tudtok ajánlani? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok Győrben élek. Hol érdemes ismerkedni? Egy normális lányt keresek, átlagos külsővel és legyen neki egyfajta kisugárzása. Még soha nem volt kapcsolatom, nem vágyok szépség királynőre, csak fogjon meg mint nő. A külseje is legyen ápolt, ne legyen igénytelen. Ez nagy dolog szerintetek? Ezek alapján mégsem találom meg az igazit. :/

2020. jan. 16. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ajánlom, pénzkidobás. :)
2020. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyiket see ratyi az összes.
2020. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már szeretnék végre egy párkapcsolatot.
2020. jan. 16. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el más is de nehéz jó kapcsolatot találni.
2020. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy divat szidni a Tindert, de hidd el, hogy ott sokkal többen vannak fent, mint bármelyik társkeresőn, illetve jó eséllyel, aki regisztrált valamilyen társkereső oldalra, az a Tindert is felrakta... A kis, noname oldalak jó eséllyel csak lehúzások, sok kamu felhasználóval és szinte 0 valódival. Az ismertebb oldalakon sincs sok felhasználó a Tinderhez képest. Azért a felhasználók számával jövök, mert tök mindegy, hogy mivel reklámozza magát egy oldal, de a valóságban csak a valós felhasználók száma számít, semmi más, mivel az emberek nem paradicsomok, hogy valahol termesztik őket és a jó gazdának jobb paradicsoma lesz...

32F

2020. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 Elhiszem


#5 Mik a tapasztalataid a tinderről?

2020. jan. 16. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok:

Nekem egész jó tapasztalataim vannak, sokkal több randim volt onnan, mint a klasszikus oldalakról. De az igazsághoz hozzátartozik, hogy 5-6 éve próbálkoztam utoljára netes társkeresőkön, azóta sok minden változhatott, mindenesetre nekem nagyon nem adták. A fő gond az volt, hogy egy Debrecen méretű város (és környékének) kínálatát is végigpörgette az ember pár óra alatt, onnan kiválasztotta azt a kb. 5 körüli, normálisnak tűnő, korban passzoló csajt (akik vagy válaszoltak vagy nem) és vége volt a dalnak...

Mostanság, hogy vége lett egy hosszú kapcsolatomnak, rögtön a Tindert raktam fel. Ezt is "ki lehet pörgetni" pár nap alatt, ha nem Pestre szűrsz, de relatíve gyakran vannak új felhasználók és alapból nagyobb a "merítés".

De tény, hogy a Tinderhez jó minőségű, normális képek kellenek (mondjuk máshol is ezeken múlik a legtöbb) és elsősorban a kinézet dönt, de azért hasznos 1-2 sort írni. Amúgy a jó képek alatt szó szerint a minőséget és a láthatóságot értem, pl. hiába szép és menő a háttér, ha a fejed légypiszok méretű rajta; vagy lehet akármilyen kigyúrt felsőtested, ha sötét, szemcsés a kép és a fürdőben tükörbe fotózol. A kocsival/hallal pózolást is szánalmasnak tartja a lányok többsége. Fő, hogy igényesen legyél felöltözve az arcod jól látszódjon (akár külön képen) és legalább 1 teljes alakos (ruhás!) kép is legyen (hogy lássák, nem vagy dagadt).

Viszont itt is túl vannak terhelve a szép lányok, vagyis készülj fel, hogy hiába lesz match és írsz nekik, nem biztos, hogy fognak válaszolni ill. ha írnak, rövid beszélgetések lehetnek (néhány szavas válaszok és ha nem nyűgözöd le őket, már el is némulnak).

2020. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ez a tinder ingyenes?
2020. jan. 16. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!