Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért akarnak azonnal találkozni? Legtöbbje egyből ezzel indít alig pár mondat után

Figyelt kérdés

De végtére is idegenek vagyunk még,kellene előtte jgy ideig ismerkedni ...persze oké nem kell hónapokig.

Vagy csak engem találnak be ilyenek?

Akik a nevem korom és kb két mondat után Randizni akarnak.



#randi #társkereső #korán randira hív
2020. jan. 16. 21:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha kiirtad volna a neved és a korod tutira randira hívlak
2020. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
25 vagyok ha ez fontos a Kérdés szempontjából.
2020. jan. 16. 21:47
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
meg a nemed se ártana tudni....
2020. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nő vagyok

25

A férfiak 25-35 korosztályban kerestem /keresek

2020. jan. 16. 21:51
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt látni akarnak élőben mennyire jössz be,és vannak akik a szexre mennek rögtön.
2020. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
ugyanis nem akarnak ismerkedni feleslegessen ha ugyse tetszenél...
2020. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

De vadigennel akiről tudok 5alap adatot és láttam 2 képet , Miért kellene azonnal? Tényleg Ez a szokás ??

Számomra ez fura és idegen dolog,pedig minden adatom és képem valós ha ott tetszem akkor valószínű élőben is

2020. jan. 16. 22:00
 8/30 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Nem kell egyből találkozni velük,de szerintem 1-2 hét komolyabb (netes) beszélgetés után azért talán illik- illetve hasznos lehet.Ha esetleg mégsem jöttök be egymásnak élőben,kerestek külön külön mást tovább.
2020. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

Én is így csinálom, pár mondat után elhívom. Miért?


1. Éppen azért, mert még idegenek vagyunk egymásnak, emiatt jobb személyesen ismerkedni. Vagyis én úgy tekintek az appra, mintha pl. koncerten meglátnék egy szimpatikus lányt, váltok vele pár szót, majd félrehívom beszélni. Azért is jobb így, mert


2. az ismerkedéskor "szokásos, kötelező sablonkérdések" megmaradnak a randira, és jobb ezekkel elütni az időt, amíg feloldódik a hangulat. Nem lesz kínos "ezt már chat-en is mondtam, nem figyeltél?" eset sem.


3. A chat során kiesik a metakommunikáció (ami a valós kommunikáció 50%-át adja), így nem kapsz indirekt visszajelzést arról, hogy mi tetszik/nem tetszik a partnernek és ellaposodik, unalmassá válik az ismerkedés már azelőtt, hogy találkoztok. Minél többet chatelsz, annál nagyobb az esélye az "unalomba fulladásnak".


4. Ha nem hívom el a lányt hamar, akkor biztos, hogy más 1-2 óra múlva már el fogja hívni.


5. Ha kamuprofil vagy "szépített" képekkel van fent, akkor hamar kiderül az igazság. A kamuprofilos eltűnik, a képekkel csaló pedig a valóságban koppan hamar.


6. Úgyis személyes találkozón dől el minden, ami addig történik, csak a saját és a másik idejének vesztegetése.


Szerintem a lányok/nők többsége is hasonlóan gondolkodik, mert a többségük egy "szia-szia" kaliberű nyitás után már benne van. Az a lényeg, hogy a találkozót nyilvános, belvárosi helyre kell szervezni, így ő is tudja, hogy nem te vagy a baltás gyilkos. Mondjuk, egyszer volt olyan, hogy a lány az 1. tali előtt megkért, hogy menjek érte kocsival, ez azért meredek helyzet is lehet a csajoknak, nem ajánlom (ne feledd, bármennyit chatelhetsz és akárhány fényképet kaphatsz, lehet, hogy egy beteg állat van a gép túlvégén).


32F

2020. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
szerintem se kell, mert különben sorozatban randizhatnál és kiégne az egész tizedjére mondani el magadról ugyanazt.
2020. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!