Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok jó kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jó kapcsolat termtésben akkor jobb ha beletörődök abba hogy barátnőm sem lesz soha?

Figyelt kérdés

Barátaim sincsenek. Hiába akarnék ismerkedni lányokkal, nem megy.

Nem tartom magam rondának, meg unalmasnak sem. De nem megy az ismerkedés.

Sokszor megyek egyedül is ide oda, de azért jobb lenne egy barátnővel.


2020. jan. 17. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, akkor jobb, ha beletörődsz.
2020. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért van ez? Miért nem tanulsz meg kapcsolatot teremteni? Mitől félsz?
2020. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt hogy lehet megtanulni?

Szerintem ez vagy megy valakinek vagy nem.

Engem nagyon zavar hogy ilyen vagyok, hiába szántam rá magam többször de nem megy.

2020. jan. 17. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Akk nyugodtan siránkozz csak tovább 🙋🏻‍♂️
2020. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha derogál fejleszteni a szociális készségeid (terápia, coaching, önismereti vagy hasonló csoportos terápia), akkor igen, jobb ha felkészülsz erre.
2020. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockarc ***** válasza:

Dehogy lehet megtanulni, tenyleg nem kell csinalni semmit azon kivul, hogy kiirsz ide napi 5 kerdest. Ez a tuti, egyszer csak megesik valakinek a szive rajtad es kegyetlenul radmaszik.


Vegulis mindenki egy csecsemo marad egesz eleteben, legfeljebb gugyodni tud. Fejlodni hulyeseg, azt csak azok mondjak, akiknek minden bejon.


Igen, egyedul maradsz, johet a kovetkezo kerdes.


43F

2020. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!