Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben áll a lúzerség titka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben áll a lúzerség titka, mitől lesz valaki lúzer egész életén keresztül?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy csak külsőn múlik ez a dolog? Mik azok a tényezők, amik miatt kb a nők jelentős része mellőzni, levegőnek fog nézni egy férfit egész életében? Itt az oldalon is rengetegszer kerülnek elő a lúzer/életképtelen stb. kifejezések, de hogy egész pontosan ez mit takar, mitől lehet valakire ráaggatni ezeket a kifejezéseket, nem tudom megfigyeltétek e, de sosem kerül elő.

2020. jan. 18. 10:45
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
100%
Leginkább azon múlik, hogy nem képes elhagyni a komfortzónáját, ha valami olyat akar, ami azon kívül esik.
2020. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Felfogás kérdése. Van aki nem dolgozik, nem bír otthonról elköltözni, lefagy ha nőt lát, nem tud kommunikálni, nem képzi magát és ennek köszönhetően kulimunkát csinál, igénytelen magára ezért a külseje is előnytelen, irreálisan rigolyás. Ezek mind-mind olyan dolgok amiken lehet változtatni de a sok lúzer (incel) nem akar vagy nem hajlandó, csak arra hogy folyamatosan siránkozzon és belesüppedjen a fosba totál frusztráltan miközben a 13 centis farkát okolja a sikertelenségért aminek pedig valljuk be nem sok köze van hozzá...
2020. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Ja, vagy nőket okolja, minden az ő hibájuk, mindegyik egy szörnyeteg mert nem ugranak az anyucival élő, minimálbért (sem) kereső lepukkant főnyereményre miközben kint a világban rengeteg a magára adó, keményen dolgozó, képzett, igényes ember. Ők persze mind rohadjanak meg, csak biztos szerencséset húztak.
2020. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan kulimunkákat végzőket, akiknek ettől még simán van nőjük/családjuk. Biztos, hogy csak azon múlik ez, hogy valaki milyen munkát végez?
2020. jan. 18. 10:54
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mindenki "lúzerként" indul az életben. Csak vannak, akik sikeresebben adaptálódnak (egyáltalán van bennük annyk küzdés, hogy megpróbálják) és vannak, akik nem. Önmagában kétlem, hogy a külső lenne az oka. Nézd meg pl. Elon Muskot fiatal korában vagy valamelyik előnytelenebb külsejű színészt. Van egy olyan karizmájuk, amitől valahol mégis sármosak.
2020. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

Felfogás kérdése. Van aki nem dolgozik, nem bír otthonról elköltözni, lefagy ha nőt lát, nem tud kommunikálni, nem képzi magát és ennek köszönhetően kulimunkát csinál, igénytelen magára ezért a külseje is előnytelen, irreálisan rigolyás. Ezek mind-mind olyan dolgok amiken lehet változtatni de a sok lúzer (incel) nem akar vagy nem hajlandó, csak arra hogy folyamatosan siránkozzon és belesüppedjen a fosba totál frusztráltan miközben a 13 centis farkát okolja a sikertelenségért aminek pedig valljuk be nem sok köze van hozzá...


olyan nincs hogy valaki tiniként menő szófosó van csomo haverja lány barátja,majd elfelejt komunikálni,ennek az lehet az oka,hogy tiniként a kutya nem szól hozzá íhgy persze hogy nem tud kommunikálni,de erről nem ő tehet

2020. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Önmagában a munka miatt nem lesz valaki lúzer de ha az összes amit felsoroltam összejön, márpedig leírva durva de itt az oldal is hemzseg az ilyenektől tehát össszejöhet, na az az igazi szerencsétlen. Szar munka mellett is lehet valaki karizmatikus, intelligens és motivált és menő, jól fizető munka mellett is lehet valaki korlátolt, beforduló szerencsétlenség, az IT szakma pl fel tud pár ilyet mutatni.
2020. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
0%
Érdekes, hogy a legtöbb lúzernak kicsi a farka is. Én ez miatt félek a nőktől, mert szerintem kinevetnének, ha lehúznám a gatyám :(
2020. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Érdekes, hogy a legtöbb lúzernak kicsi a farka is. Én ez miatt félek a nőktől, mert szerintem kinevetnének, ha lehúznám a gatyám :(


nekem sincs lófacom,de nemérdekel,nincs emiatt kisebbségi érzésem,én vagyo kaz egyetlen ilyen férfi?

2020. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Pedig láttam ilyet hidd el, a pasi tiniként a társaság közepe volt, lányok szerelmeslevelekkel bombázták, okos, jóképű volt. Ma meg majdnem 30, évek óta senkije nincs, olyan ábrázata van mint egy hajléktalannak, befordult, elfordult a barátaitól és még otthon lakik. Ez is az ő döntése, pedig minden adottsága megvolt ahhoz, hogy mára sikeres ember legyen minden téren.
2020. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!