Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan férfi, aki csak azért szeretne gazdag lenni, hogy konformista lányok között is találhasson magának partnert, de őt magát nem érdekli a pénz csak a túlélés?

Figyelt kérdés
Hogy ne kelljen folyamatosan magyarázkodnom az egyediségem miatt, hanem bele tudjak olvadni az átlagba, hogy ha amúgy minden jó és jól érzem magam vele, akkor ne ez legyen az akadály?

2020. jan. 18. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Pénz,

pénz,

p**a.

Ennyi a lényeg!

2020. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát olyan nőt akarsz, akivel az alap világnézeted is ellentétes, nincs közös téma, eltérő a jövőképetek, stb.

Kicsit olyan, mintha vegánként ketreces tyúktartásba kezdesz, hogy a leendő barátnődnek tudj pörköltet főzni.

Ez felveti a kérdést, hogy mit értesz partner alatt.

2020. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pénzzel azt tudod elérni, hogy a nők megtűrjenek, mint szükséges rossz, mert ez az ára, hogy hozzá(férj)enek a pénzedhez. Szeretni téged emiatt nem fognak, hozzád vonzódni meg aztán még annyira sem.
2020. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nektek miért jó azért dolgozni meg erőlködni, hogy utána mások pusztán kihasználjanak... Ez olyan érthetetlen volt számomra mindig is. És szerintem nem is függ össze azzal, amivel indoklod pl. te is. De ti tudjátok.
2020. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyedül a 2-es válaszoló értette meg a problémámat. Lényegében igen, erről van szó, csak a hasonlat rossz, mert míg vegánként vagy undorodnék magától a hústól vagy ideológiai okokból nem menne, addig itt a pénz segítségèvel lenne kompromisszumos megoldás.


És két ember párkapcsolata sokkal összetettebb dolog, minthogy egy dologban passzolnak. Az ilyenek szoktak hamar fellángolni, aztán ki is aludni, mert rájönnek, hogy az kevés az együttéléshez, közös döntésekhez, hogy mindkettő vegán.


Gyengébbek kedvéért pedig: Nem pénzzel akarok nőt venni, a pénzszórás olyan mértékben távol áll tőlem - ha eddig nem lett volna világos - hogy mivel elkölteni nem tudom (jöhetnek a vicceskedő beszólások, hogy "add nekem, majd én segítek"), így motivációm sincs megkeresni. Ebből megint lehet kerekíteni, hogy csak lusta vagyok, pedig valójában csak az adott gazdasági szerkezettől borsódzik a hátam. Erre meg az, hogy életképtelen és nem tudok alkalmazkodni az evolúcióhoz. Higgyétek el, lefutottam már ezeket a köröket sokszor.


Szóval bármennyire is utálja az ember, vagy alkalmazkodik, vagy hisztizik, de az élet elmegy mellette, vagy "kiszáll" a játékból, de ez végleges és túl drasztikus.


Tehát marad az, hogy vagy meggazdagszik és akkor nem kell magyarázkodnia semmiért, mert mindenre futja. Vagy talál olyan párt, akivel ezekben a kérdésekben egyet ért. Ez már önmagában nem kis falat, ha nem a háborút vagy legalább 56-ot megélt generációból akar válogatni. És akkor ha véletlenül talál is egyet, a következő szűrők mindegyikén át kell esnie:

- külső vonzalom

- közös érdeklődések (nem olyan áthidalhatatlan akadályokra gondolok, hogy mindkettőnek szeretnie kell a töltött káposztát, de pár dologra azért még nagyon erős kémia esetén is szükség van)

- közös értékrendek nagyobb kérdésekben (gyerekvállalás, lakhatás, állattartás, stb.)


És egyre szűkül a kör. Legalábbis a legtöbben ezeket direkt figyelmen kívül hagyják, mondván, majd lesz valahogy, nagyszüleink is összecsiszolódtak, aztán megdöbbennek, hogy ezek pár év után teljesen zátonyra futnak.

2020. jan. 18. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

bocs de én csak azt vettem ki hogy a pénzzel akarsz majd pótolni jellembeli vagy pedig fizikai dolgokat... meg mi az hogy magyarázkodni? attól mert még lesz pénzed attól még ugyan úgy furcsának fognak tartani és megszórni....

max aranyásot fogsz találni aki majd szépen lehúz meg közben mindenkivel csalni fog...


nagyon nem jól magyarázod el a dolgokat nagyon zavaros az ok okozati viszony!

a lényeg olyan nőt akarsz aki behódol majd a pénzed miatt ugye? hát sok szerencsét hozzá ha egy csípetni erőt sem vagy képes mozgósítani hogy fejleszd a jellemedet akkor a gazdagság végképp nem fog sikerülni!

én meg nem azért akarok gazdag lenni hogy legyen kifogásom hogy miért nem találok nőt...! azért akarok lenni az hogy mindenem meg legyen nekem és a családomnak a feleségemnek a gyerekeinknek valamint a szüleimnek akik foggal körömmel szét dolgozták a belüket csak azért hogy nekem minden nap legyen mit ennem!

jah amúgy... barátnőm... jelenleg többet keres havonta mint... 10 ember átlagosan... '-_- ":D a pénzért nagyon megdolgozik rendíthetetlen erővel! ezért is írom ilyen mentalitással sosem leszel gazdag! de még csak jól kereső sem....

2020. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100-ból 99 ember ha valamire vágyik, reflexszerűen azon forgatja magát, hogyan nem lehet. Te se vagy az az 1, de már a felismerés is jó irány. Azt keresd, akivel lehet, ahogyan lehet, galád módon a legegyszerűbb módokon! Így lehet megoldani a gondokat, nem rommá racionalizálgatni azt, ahogy nem lehet.
2020. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ezt a kérdésed nézzük, akkor ugyanolyan vagy, mint a többi ember.
2020. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek, ettől nem vagy egyedi.
2020. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!