Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők, a napi 6 millió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, a napi 6 millió üzenetetek közül mi alapján szűritek a pasikat?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha itt kaptok üzenetet, vagy facebook-on, tinder, vagy máshol ahol kép is van a szöveghez.

Ha egy kicsit részletekbemenően kifejtenétek, nagyon hálás lennék.

Egy nem rászoruló csak kiváncsi férfi.


2020. jan. 19. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha itt ír valaki jellemzően vissza írok amit az esetek többségében megbánok.

Én nem ismerkedem neten így itt is csak azoknak válaszolok akik egy válaszomra reagálnak ám néhány üzenetváltás után jellemzően jön a szex témakör és/vagy a kép kérés. Innentől ignorálom a jó madarat.

Ha bármilyen más közösségi felületen találnak meg eleve meg sem nyitom az üzenetet.

Gyanítom a kérdésed alapvetően azoknak szólt akik használják az internetet párkeresési céllal de ha egy pasi rá ír egy nőre sose tudatja hogy azért ignorálták mert a nő nem vevő az ilyen ismerkedésre vagy egyéb okból így gondoltam leírom a saját példám hátha hozzá tesz az összképhez.

2020. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Milyen napi 6 millió üzenet? A legjobb barátnőmön és anyámon kívül egyedül a bank, meg a telefonszolgáltatóm szokott írni. :D


Ha ezen az oldalon kapok üzenetet, akkor ugyanaz, mint az első válaszoló. Ha normálisan reagált egy kérdésemre/válaszomra, akkor normálisan válaszolok neki, egészen addig, amíg megmarad ilyennek a beszélgetés. Ha áttér a szexre/ismerkedésre, nem írok vissza. Ha alapból ezzel kezdi, akkor se. Ez az oldal nem társkereső, de nem is szexpartnerkereső. Ha tudok valakivel értelmesen beszélgetni, az jó, de nem fogom társkeresőnek használni. Meg amúgy se hiszek az online társkeresésben.

2020. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan már rég nem foglalkozom ilyesmivel, de amíg társkeresőztem, olyan üzenetekre válaszoltam, amely:


- direkt nekem íródott, nem valami sablonlevél volt, amit lustaságból és kétségbeesésből Ctrl+C Ctrl+v-módszerrel 60 másik nőnek is elküldött (pl. utalt benne a profilomban szereplő bemutatkozásra)


- tartalmazott kérést/kérdést (pl. turistáskodott Budapesten, lennék-e az idegenvezetője akár virtuálisan, csak néhány tanácsot adva)


- olyan sráctól érkezett, aki inkább arra törekedett, hogy informatív legyen a profilja, semmint színes, és egy látszólag szórakoztató, ám valójában üres és unalmas embert kirakatba helyező


- terjedelme a "helló, mizu?" és Jókai életműve között helyezkedett el :D


Mostanság viszont nincs olyan sok időm írogatni, meg úgy egyáltalán kapcsolatokat fenntartani, babával vagyok itthon. Mielőtt még bárki fellelkesedne...

2020. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha itt ír, több összetett mondat követi egymást levél formátumban valószínűsíthetően valódi névvel aláírva, akkor válaszolok.
2020. jan. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
.... meg mondjuk ha csak közlés és nem vár választ, akkor nem.:)
2020. jan. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Ha ismerkedés a célja akkor nem válaszolok.


Élőben keresek partnert ahol számít a személyisége, munkája, anyagi helyzete, külseje első körben.

2020. jan. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Facebookon évi pár üzenet van általában. Kivéve ha vmi népszerűbb barát rak ki közös képet, akkor többen megtalálnak. Megnézem az adatlapját és azalapján válaszolok. Többnyire elutasítás a vége, ritkán tetszenek. Szerintem árulkodó az, hogy faceen ismerkedik vagy külsőre vagy belsővel van valami baki. Mert általában nem az átlagos/művelt férfiak teszik.


Itt semmire nem válaszolok. Nem ismerkedek olyannal akinek bőven elég az, hogy vélhetőleg nő vagyok.


Tinderen alapból én szűrök valamennyire külsőre utána hangulatfüggő is mire válaszolok. Arra nem szoktam aki megkérdezi szeretnék e ismerkedni. Vagy ha sok szia-mizu üzenetet kapok abban az időszakban a külső szimpátia a döntő.

2020. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Tarskereso oldalon ir miutan mar bematcheltunk:

Szia van kedved ismerkedni?

(Nem bmeg nem azert vagyok egy tarskereson)



Vagy helyesirasi hibakkal van teletuzdelve

Vagy szexpartnert keres

Vagy nem reagal arra amit írok



A tobbiekkel altalaban beszélgetünk egy ideig es azon all hogy mennyire sikerul beszelgetest kialakitani, ha egyaltalan nem megy akkor nem erdemes folytatni..


Amugy en nem kaptam annyi uzenetet amikor szingli voltan vagy akitol kaptam is az keretlen volt.

2020. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

#8 "(Nem bmeg nem azert vagyok egy tarskereson)"


Lehet neked hihetetlen, de a nők nagy része nem ismerkedni, társat keresni van a társkeresőkön, hanem egot polírozni, felmérni magára a keresletet.

2020. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem Facebook-on csak ennyi van:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2016-ban megtanultam, hogy a sima ,,Szia" után úgyse lesz normális beszélgetés...



Itt többen írnak. Csak akkor nem írok vissza, ha már nincs amit.


[link]


[link]

2020. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!