Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok közül is van olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül is van olyan aki azt érzi hogy sosem fog barátot találni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért gondolod így? Bizakodó vagy?
2020. jan. 19. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én így éreztem. Aztán 22 évesen lett kapcsolatom.
2020. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lachesys ***** válasza:
97%
miert, lanyban meg nem lattal csunyat? szerinted a 120 kilos tinilanyokat melyik mai srac hivja randizni? a csunya lanyok azok akik alt hozzamennek a huszas eveikben az elso-masodik srachoz aki megelegszik veluk
2020. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
#2: A munkatársam nem épp a legjobb srác és összejött egy olyan csajjal, akiről írsz. Megvolt az eljegyzés, majd a csaj lebukott, hogy egy teljesen átlagos srác a szeretője...
2020. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Én. 26N

Azért mert mindig vagy-

- Frissen szakitott

- Maga sem tudja akarja e-

- Nem akar semmit;de erre csak késöbb jön rá

- Csak szexet akar , remélhetőleg gruppenben

- Elvárásai olyan nagyok,hogy nem tudok teljesiteni, ezért mégjobban leakarja vinni az önbizalmam,hogy megakarjak neki felelni.

- Nem én érdeklem hanem az akit látni akar bennem.

- Azok akikkel nem lehet tervezni.


Mindenki akiben meglehet bizni és tuti mellette boldog lehetnék, mind nem kezdeményeznek nálam.

Nincs depis arcom.

Mindig mosolygok ha úgy van.

Remek beszélgető társaság vagyok.

Vannak életcéljaim.

Cuki és aranyos vagyok.


Mégis mindig olyanokat látok mindenhol akik csak velem ilyenek. És szó szerint mindenhol. Szóval ne kérdezzétek, hogy hol ismerkedem mert mindenhol ez van, hogy csak azok jönnek hozzám akikben csalodni fogok valamilyen formában.


Nem kérek senkitől levelet, hogy ismerjem meg mert ezen az oldalon tuti nem fogok független ki milyen.


26N

2020. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Minden 2. tizenéves csajtól azt hallani, hogy egyedül fog meghalni. Huszonéves korukra már kevesebben vannak így, de még akkor is bőven. A környezetemben háromfajta ilyen csajtípus van:

- Az egyik fajtának teljesen elszálltak az elvárásaik. Átlagos csajszi, vagy átlagnál jobban kinéző, csak butuska. Esetleg átlag alatti. Az elvárások viszont az egekben, főleg külső terén.

- A második fajta egyszerűen szeret mindent túldramatizálni. Volt normális és komoly kapcsolatuk, de mivel már pár hónapja/éve nem, ezért ők már eljátsszák a hattyú halálát.

- A harmadik fajta nem is ad esélyt az ismerkedésnek. Ül és várja a csodát, miközben panaszkodik.

2020. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Több ilyen harmincas nőismerősöm van.

Az egyiknek van saját lakása, autója, az elvárásai egyáltalán nem magasak. Mégsem talál férfit. Sajnos nem szép az arca, ezt ő is tudja.

Másik ilyen nő elhízott, ő most lesz negyven éves. Egyszer nagyon lefogyott, aztán visszahízott. De ő amúgy is magába forduló. Ő mondta már többször, hogy beletörődött.

Harmadiknak volt egy nagyon nagy csalódása, ő jól néz ki. Társkeresőzik x éve, de semmi.


Én csak azt írtam le, amit látok az ismerősi körben, nem kérek kioktatást, hogy milyenek a nők 56% és tsaitól.

2020. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lachesys ***** válasza:
56%. a szereto mas. sok jo pasi siman kiprobalna a szexet mae kivancsisagbol is egy ilyen kover csajjal, de felvallalni sose vallalnak fel. kufircolni jo, kirakatbaratnonek meg keresnek egy olyat, amiert a haverok is megveregetik a vallukat.
2020. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#8: Az eljegyzést persze felbontották, szakítottak és a csaj azóta az új sráccal van.

Önmagában a kövérség szerintem más kategória. Ez a csaj nemcsak kövér, de ronda is volt. Belső terén sem volt a toppon, nem is értjük, hogy jött össze az új pasival, aki minden téren teljesen átlagos.

Nekem voltak telt barátnőim, de nekik szép arcuk volt. Bőven próbálkoztak náluk srácok, nálam mérföldekkel jobb pasik is.

2020. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lachesys ***** válasza:
selejtek is leteznek:D
2020. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt érzem, azért, mert nem is keresek senkit. Hagyjuk most a hülyeséget, hogy egy nőnek a puszta létezés is elég ahhoz, hogy milliók próbálkozzanak nála, mert ez nem így van hál' istennek. Kb ugyanúgy érzek a témával kapcsolatban, mint 8-10 éves koromban, amikor a barátnőimmel álmodoztunk arról, hogy kinek milyen faxa férje lesz. Elképzelni jó, egyszer biztos nagyon vágyok majd rá és jó lesz, ha lesz de jelenleg annyira beláthatatlanul távoli és elérhetetlen dolognak látom, hogy inkább nem is fárasztom az agyam ilyesmivel, hanem csinálom a feladataim. Többek között abból adódik a dolog, hogy a szüleim olyan szintű szorongást és szégyenérzetet ültettek belém gyerekkoromban a szerelemmel kapcsolatban, hogy ma sem tudtam levetkőzni a dolgot (pl amelyik barátnőmnek tiniként egynél több barátja volt, az szerintük krválkodott, ha egy fiú haverral szerettem volna találkozni, akkor ment a poénkodás, hogy höhö biztos a pasim, ha bármikor szóba került a szerelem téma otthon, akkor le voltam üvöltve, hogy ne foglalkozzak ilyen hülyeségekkel, hanem inkább tanuljak). Ennek hatására számomra nem kellemes élmény, ha valaki nyíltan a tudomásomra hozza, hogy tetszem neki, hanem elsüllyedek a szégyentől, egyből azon kezd el járni az agyam, hogy biztos krvásan viselkedtem, túl kihívó voltam, kellettem magam, úgyhogy minden erőmmel igyekszem a továbbiakban elkerülni az illetőt. Ha nekem tetszik valaki, akkor véletlenül sem teszek semmi olyan gesztust, amiből ezt megtudná, mert a beteg agyam azon gondolkodik, hogy mi van, ha van barátnője, ki szerint leszek mocskos rbnc, ha kelletem magam a pasija előtt. Tudom, hogy ez nem normális gondolkodás és elsősorban nekem kellene dolgozni azon, hogy jobb legyen, utána tudnék csak kialakítani és fenntartani egy normális, egészséges párkapcsolatot. Szóval nem bizakodom, hanem egyelőre arra koncentrálok, hogy egyszer eljussak egy olyan egészséges(ebb) lelkiállapotba, ami lehetővé teszi, hogy egészséges emberi kapcsolataim legyenek. Ha ez megvan, akkor lehet izgulni azon, hogy megfelelő partnert találjak.
2020. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!