Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2020. Nőket kerdezi, nő.50fele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2020. Nőket kerdezi, nő.50felett. Tudtok ingyenes, korrekt, eredmenyt is hozó társkeresot?

Figyelt kérdés

Se a randival se a parommal se a cronos!szal nem jutok elore. Allandoan a fizessen! elo szoveg, el se olvassak a profilt. Onkritika egy szál. Legalabb én tukorbe nezek.A hosszú kudarc utan egyre jobbsn azt erzem, bennem van a hiba Ha lett tali, tok mas mint a kepen. Atvagtak rendre.

Melyik az a tarskereso ami jo, egyaltalan lehet társra talalni?

Itt nem.ismerkedek!!!


2020. jan. 19. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak azért írok, mert szerintem nem sok 50 feletti nő társkereső van a itt GYK-n.

Szóval, nem tudom létezik-e speciális 50+ társkereső, de tény, hogy gazdaságilag nem ők adják a fő célcsoportot, ezért nem biztos, hogy megéri nyomni a marketinget egy ilyen oldalnak. Ebből következik, hogy nem lesz ismert, emiatt kevés felhasználója van. Továbbá, sok idősebb hapsi fiatalabb nőt szeretne, emiatt oda regisztrál, ahol fiatalabbak is vannak. Vagyis szvsz. neked is a legnagyobb, legismertebb társkeresőkön van a legtöbb esélyed a nagy számok törvénye alapján. Azt viszont ne feledd, a társkereső csak egy platform, az embereket nem ők válogatják ki, ezért mindenhol mindenféle hulladék is megfordul, ami nem az üzemeltető hibája. Lehet különféle díjakkal operálni, hogy a szegényebb réteget kiszorítsák, de alapvetően ez sem üzleti érdeke a legtöbb oldalnak, emiatt inkább engedik, hogy ingyen minél többen regisztráljanak és inkább az extra szolgáltatásokat adják plusz pénzért...

Szóval felesleges a csodát várnod, nincs olyan oldal, ahol összeválogatták a neked leginkább megfelelő, "normális" hapsikat.

32F

2020. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Mi az, sok volt a vasárnapi ebéd utáni alvás után, a rumpuncs?

Tanulj meg rendesen írni, 50 évesen!

2020. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ÉLET.
2020. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért zárod ki,hogy itt nem ismerkedsz.

Nő vagyok, és bár kapcsolatban állok és nem keresek párt, ha mégis így lenne nem zárnám ki ezt az oldalt. Sőt...szerintem több, vagy legalábbis annyi esélyed van mint egy társkeresőn.


Én a helyedben nyitott lenék erre is.

Egy ötvenes nőnek utolsó lehetőségnek hagynám a netes tárkeresőt. Ismerkedj bárhol, munkahelyen, boltban, egyéb programon, barátok, ismerősök által. Még ez utóbbit találom legcélravezetőbbnek.Sokan vannak akik egyedül vannak ebben a korosztályban és zárkózottan élnek, de a barátaik segítségével, közvetítésével, ismerkednének.

2020. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rockarc ***** válasza:

Szerintem is kicsit tevuton jarsz. Az ingyenes tarskeresok tele vannak kretennel. Aki fizet erte, az legalabb komolyan, vagy komolyabban gondolja. En tuti nem ingyenes oldalon keresnem a tarsam. Masreszt az ismerkedes az ismerkedes, tok mindegy, hogy milyen apropon alapul. Harmadreszt nincs olyan, hogy garantalt az eredmeny.


A felhozatal meg olyan amilyen. 50 evesen mar senki nem lesz Adonisz. Magyarorszag meg amugy is az elegge lelakott emberek hazaja megspekelve az igenytelenseggel es a hazassagszedelgokkel. Szenakazal az van, de a tut azt neked kell megkeresned benne. Nyugi, a masik oldal pont ugyanazt a szenakazlat latja es pont igy vakarja a fejet.


Ha sokan csalnak a kepen, akkor eloszor hasznalj skype-ot. Ird is bele a profilba, hogy a sorozatos visszaelesek miatt a randi elott ragaszkodsz az elokephez. Aki mismasol, akkor mar tudod, hogy megusztal netto 1,5 ora torturat, ami bruttoban utazassal, es keszulodes cimszoval 3 atoltozessel egyutt, akar 5-6 ora is lehet.


43F

2020. jan. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1.válaszoló, koszi a vélemenyed! Jó meglátást írtál.

2 emberke, az iszogatós, nos, kár volt megszólalni, mert a kapanyél kiall a szádból

2020. jan. 20. 01:46
 7/8 A kérdező kommentje:
43F, neked is koszonet
2020. jan. 20. 06:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ÉLET..szerintem is ez a normalis útja, ahol szintén mdem sokesélyes
2020. jan. 20. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!