Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos, szűz huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, szűz huszonéves lényként megérné átlagos, elvált 40-50 évesekkel összejönni, ha már nagyon vágyom kapcsolatra, de a fiataloknak nem tetszem egyáltalán?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 19:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
27 éves vagy?
2020. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Hat csak azért jönnél vele össze, mert a veled egykoruakkal nem jön össze, vagy azért, mert tényleg érdeklődsz iránta? Nem mindegy...


Zárójelben: tudom, most mindenki hányni fogja, hogy a kor nem számít, de: huszonévesen ne 40-50 evesekkel gyere már össze könyörgöm, legyél inkább türelmes.. 24 éves voltam, mikor meglett az első baratom, és az égvilágon semmi defekt nem volt velem, maximum önbizalom hiány

2020. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok és nem vonzanak különösen, csak remélhetőleg ők el tudnak fogadni. A fiatalság talán náluk ér valamit.

Miért bánnám meg?

2020. jan. 19. 19:10
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne tetszenél a korosztályodból senkinek?
2020. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem azt mondtam, hogy megbannad, de ne az eletkorod duplájával kezdj párkapcsolatba. Főleg azért, mert 21 évesen nem talaltal még értelmes embert. Megsúgom a 40-50 évesek között is legalább ennyire nehéz lesz értelmeset kifogni
2020. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen 35 éves pasival jöttem össze, mert a korosztályommal nem jöttem ki. Azóta eltelt 12 év, még mindig együtt vagyunk és nem bántam meg ezt a döntést.
2020. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Plusz egy 50esnek simán lehet olyan korú gyereke, vagy még idősebb is, mint te.
2020. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Vasárnap esti trollkodásunk add meg nekünk ma
2020. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Ezek a kérdések kiborítanak. Én ilyeneket akkor szoktam kérdezni, ha pl akarok venni egy gépet i7-es procival, de nincs rá pénzem. És megkérdezem, hogy ha erre meg erre akarom használni, akkor megérné-e nekem ugyanaz, csak i5-ös konfiggal vagy inkább gyűjtsek. De ez basszki vonzalom szerelem és egy csomó olyan dolog, amit te nem így fogsz eldönteni és ezt te is tudod. Csak itt sajnáltatod magad.
2020. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szép és a korosztályomtól mindig megkapom, hogy csúnya vagyok. Még csak idősektől kaptam bókot, de azt se sokszor.

Ha hasonló korú gyereke lenne mint én, az nem lenne jó, erre nem gondoltam..

2020. jan. 19. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!