Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú hónapok óta Nem kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hónapok óta Nem kívánom a nőket, ez Nálad is előfordul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



22 éves srác vagyok, és mostanában egyáltalán nem kívánom a nőket. Szépek meg minden, de nincs nemi vágyam igazán.Most esküszöm inkább játszok a gépen vagy elmegyek futni de pl. a puncitól felfordul a gyomrom. Ez normális?


Hosszú hónapok óta szabályosan rá se tudok nézni a nőkre, undorodom tőlük, és nem kívánom a szexet. Eltűnt minden vágyam teljesen.



2020. jan. 22. 20:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
(Voltál már nővel?)
2020. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik normálisnak. Történt valami rossz vagy kellemetlen érzés? Csalódás ért esetleg?


Velem is van, hogy nem kívánom a nemi aktust és az orgazmust sem és ha mégis csinálom akkor olyan nem túl jó érzés. Nehezen élvezek el és egyáltalán nem intenzív. Ilyenkor olyan ürességet szoktam érzeni. De engem egyáltalán nem undorít és valahol mélyen kívánom és nagyon izgató egy vonzó lány puncija csak valahogy inkább érzek ürességet, mint tényleges vágyat.


Nem tudom, hogy mióta tart de, ha már hónapok óta megy akkor lehet kellene valami megoldást találnod rá.

2020. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
#1, nem voltam nővel.
2020. jan. 22. 20:46
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Ember, rajtad nem végeznek valami hormon kísérletet a tudtod nélkül?
2020. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kicsit érdekes, hisz, hogyan tudod kijelenteni, hogy pl. a puncitól felfordul a gyomrod..., ha nem is ismered...

Van rózsaszín ruhaneműd? (bocs) :)))

2020. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nincsen rózsaszín ruhaneműm, nem vagyok meleg 😆.
2020. jan. 22. 20:51
 7/29 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem fordult még elő sohasem.
2020. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Pedig annak tűnsz. Nem bántásból.
2020. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Naaa..., fhogadjunk!!!
2020. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
De hogy fordulhat fel tőle a gyomrod, ha nem is tudod milyen? Komolyan érdekel.
2020. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!