Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált lányt hol találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányt hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Én is az vagyok, eddig nem volt barátnőm. Neten sok lánnyal irogattam már de találkozás nem jött össze. Élőben meg úgy igazán csak egy lánnyal ismerkednem, de ő nagyon extrovertált, és felszínes volt. Én meg csendes, és visszahúzódó vagyok, így azzal a lánnyal nem lettünk volna meg jól.
2020. jan. 23. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Járjál olyan helyekre, ahová az értelmiség jár: kiállítások, könyvtárak, komolyzenei hangversenyek, stb.
2020. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a neten keresztül van a legnagyobb esélyed. Nekem legalábbis itt sikerül megnyílnom. Személyesen távolságtartónak tűnök, de ha van internetes előzménye az ismerkedésnek, jobban fel tudok oldódni személyesen.
2020. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
75%
Benn a kuckójukban, ahova nincs bejárás.
2020. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Introvertiában.
2020. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy extrovertált gyílkos pincéjébeb
2020. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként elég nagy baromság azt hinni, hogy az introvertált emberek zárkózottak. Az introvertáltság valójában nem ezt jelenti, hanem az csak egy következménye. Méghozzá azért, mert az extrovertált emberek elb.sszák a világot, ezért az introvertáltak elmenekülnek a saját kis világukba.
2020. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod, nekem írhatsz.
2020. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!