Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mennyire ciki (és durva), hogy 26 évesen előbb lett diplomám, mint barátnőm?

Ráadásul még csókig se tudtam eljutni és egyre reménytelenebbnek érzem magamat.

jan. 26. 13:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Noblesse Oblige nevű felhasználó válasza:

A mai világban...

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont jan. 26. 13:34 Privát üzenet
Örülnél inkább annak, hogy diplomáztál ahelyett, hogy ilyen f.aszságokon agyalsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont jan. 26. 13:36 Privát üzenet

Biztos nagyot hazudhat ott ha ezt mondta neked 😂😂

"csoki se jutottam el"

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont jan. 26. 13:37 Privát üzenet
Iratkozz be társas tánc tanfolyamra és húzz bele a szociális készségeid fejlesztésébe!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont jan. 26. 13:41 Privát üzenet
Kit érdekel.. Max kevesebb témád lesz az ismerkedések során, már ami az exeidet illeti. Nagy kaland. Ebben amúgy is a legtöbb ember ferdít. Csak ki lefele ki felfele. Sőt, egy idő után már a kutya nem kíváncsi a másik "előző" életeire... Az kéne még hogy beszámoljak majd egy esetleges következő barátnőmnek a múltamról és fordítva...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont jan. 26. 13:47 Privát üzenet
Ha eddig nem volt nőd, akkor nem is lesz!

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont jan. 26. 14:19 Privát üzenet
Pont annyira ciki (és durva), amekkorára te ezt az egészet felfújod, kérdező.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont jan. 26. 14:59 Privát üzenet

Szerintem nem is ciki, és nem is durva.

De ha téged zavar a helyzet, változtass rajta, próbálj ismerkedni. De azért a diplomádnak is örülj egy kicsit. :)

Vigasztalásképpen leírom, hogy volt olyan párom, akinek én voltam az első minden téren, és egyáltalán nem gondoltam futárnak. Van aki egyszerűen csak nem találkozik olyan emberrel, aki megfelelő lenne számára, bárkivel összejönni meg nem akar, csak azért, hogy elmondhassa magáról, hogy volt barátnője.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont jan. 26. 18:22 Privát üzenet
Utolsó vagyok, futár helyett furának, bocsi. :D

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont jan. 26. 18:24 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Mi a fontosabb a mai világban: a munka vagy a szórakozás, magánélet, jólét? Jó az a diplomaszerzés, fontosabb:).

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont jan. 26. 22:01 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon ciki lesz durva hajhullással fodrászhoz menni?
Mi volt a legdurvabb/legcikibb randitok?
Szerintetek nem ciki, ha a buszon megszólítok egy lányt, akivel hetente egyszer-kétszer együtt utazunk? Nagyon nagy szívás lenne, ha ott, a többi utas előtt visszautasítana?
Vicces, durva, megbotránkoztató, ciki, izgalmas, érdekes, szakadós sztorik?
Fiúk\Lányok! Szerintetek nagyon durva ha 13 éves vagyok,64 kiló,173 centi, és nagyon nagy a mellem? Barátnőm ezzel csesztet mindig, de én nem hiszem el neki. és amikor...
Milyen ciki/durva történtek után kezdted fontolgatni, hogy soha többet nem akarsz berúgni?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!