Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki (és durva),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki (és durva), hogy 26 évesen előbb lett diplomám, mint barátnőm?

Figyelt kérdés
Ráadásul még csókig se tudtam eljutni és egyre reménytelenebbnek érzem magamat.

2020. jan. 26. 13:28
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
0%
A mai világban...
2020. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülnél inkább annak, hogy diplomáztál ahelyett, hogy ilyen f.aszságokon agyalsz.
2020. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos nagyot hazudhat ott ha ezt mondta neked 😂😂

"csoki se jutottam el"

2020. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Iratkozz be társas tánc tanfolyamra és húzz bele a szociális készségeid fejlesztésébe!
2020. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel.. Max kevesebb témád lesz az ismerkedések során, már ami az exeidet illeti. Nagy kaland. Ebben amúgy is a legtöbb ember ferdít. Csak ki lefele ki felfele. Sőt, egy idő után már a kutya nem kíváncsi a másik "előző" életeire... Az kéne még hogy beszámoljak majd egy esetleges következő barátnőmnek a múltamról és fordítva...
2020. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha eddig nem volt nőd, akkor nem is lesz!
2020. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Pont annyira ciki (és durva), amekkorára te ezt az egészet felfújod, kérdező.
2020. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is ciki, és nem is durva.

De ha téged zavar a helyzet, változtass rajta, próbálj ismerkedni. De azért a diplomádnak is örülj egy kicsit. :)

Vigasztalásképpen leírom, hogy volt olyan párom, akinek én voltam az első minden téren, és egyáltalán nem gondoltam futárnak. Van aki egyszerűen csak nem találkozik olyan emberrel, aki megfelelő lenne számára, bárkivel összejönni meg nem akar, csak azért, hogy elmondhassa magáról, hogy volt barátnője.

2020. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, futár helyett furának, bocsi. :D
2020. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a fontosabb a mai világban: a munka vagy a szórakozás, magánélet, jólét? Jó az a diplomaszerzés, fontosabb:).
2020. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!