Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért taszít el magától, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszít el magától, ha tetszek neki?

Figyelt kérdés
Tetszünk egymásnak, és vonzódunk is egymáshoz. Ő még se akart/akar esélyt adni nekem. Csak úgy vibrált a levegő köztünk. Akivel most vagyok, azzal nem vagyok boldog. Hiába kerülöm, meg próbálok nem gondolni rá... 22/F

2020. jan. 26. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
H anem vag yboldog azzal akivel most vagy, miért vagy még vele? Miért nem szakítotok? Nyílván azért tol el a másik csaj, mert tudja, hogy barátnőd van előbb szakíts vele és zárd le a kapcsolatot!
2020. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azelőtt volt ez még, hogy összejöttem volna vele.
2020. jan. 26. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem te vagy az egyetlen pasi a földön. Ha a csajnak van más férfi is az életében, akkor simán megtörténhet, hogy emiatt épp te nem leszel érdekes neki.

Lehet, hogy tetszettél neki, de nem te vagy az egyetlen, aki megtetszik. Máshoz is vonzódhat a lány, mással is vibrálhat a levegő, képzeld el...

2020. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!