Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lépéseket szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lépéseket szoktak tenni egyes férfiak a konkurencia kiiktatása érdekében?

Figyelt kérdés
Te mit szoktál tenni vagy veled mit tettek hogy elvegyék előled a kiszemelted?
2020. jan. 28. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Én kiszoktam nyírni őket és elásom a kertben.

Amúgy semmit, tudom, hogy nincs esélyem egy nőnél se.


Egyébként az első sor amolyan "YOU" című sorozatra való utalásom volt :D

2020. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Neked se való kapcsolat.


A nō nem valami tárgy, amiért küzdeni kell s ököl bajnokságot vívni. Ha a nō mást választ, arról nem a konkurencia tehet. Ilyenkor nem az történt, hogy “elvette” tōled bárki is, csupán a nō döntött így.


A legjobb amit tehetsz az, hogyha kimutatod az érdeklōdésed egy nō iránt. Ha ennek ellenére ō mást választ, akkor sosem érdekelted ōt, errōl nem a “konkurencia” tehet.

2020. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Kifigyelem, merre jár és taposóaknát telepítek az útjába.


Azért ezzel a felfogással ne akarjál barátnőt. Tudod, a nő is ember, önálló gondolatokkal, érzésekkel. Ezért ő is választ, neki a számodra konkurencia tetszik, fejre is állhatsz, akkor is azzal lesz.

2020. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Első, nekem is az a sorozat jutott eszembe :D imádom.

Amúgy érdekes kérdés. Egy darabig úgy gondolkodtam, mint a második válaszoló. Hogy tisztelni kell a nőket, ők is szabad emberek stb.

Míg rá nem jöttem, hogy ők másképp működnek, mint mi. Ha van más lehetőség, élnek vele. Akkor is, ha ez nem ésszerű, mert nem érvek, hanem ösztönök a döntenek.

Nem szép dolog, de én megzsaroltam a barátnőm, hogy ha megint hibázik, - és megtudom - búcsút mondhat a kényelmes életének mellettem.

Így háromszor is meggondolja, mivel jól tudja, nincs a világon még egy ilyen idióta férfi, aki ennyi szart eltűrne huzamosabb ideig.

2020. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Nem tudom, hogy mirōl beszélsz. “Tisztelni” valakit nem azt jelenti, hogy minden szarságot elnézel neki. Azt sem értem, mi abban a “zsarolás”, hogy szakítani fogsz vele? Természetesen a pasiknak is épp úgy szabad döntésük van, mint a nōknek, sehol sem állítottam az ellenkezōjét.
2020. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Neked, vagy nekem természetes, de egy nőnek nem. Ők elvárják, hogy mindenestül elfogadjuk őket, hiszen amelyik férfi nem így tesz, az nem tiszteli eléggé. Amelyik így tesz, az meg egy balek.

Ahogy mondod, a nő döntése. Csakhogy ebbem semmi tudatosság nincs. Férfiként nem lehet eleget adni, hogy a párod ne csaljon meg, ezt más eszközökkel kell biztosítanod.

2020. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!