Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez örökre ilyen rossz marad?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez örökre ilyen rossz marad? Más hogy talál párt?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, normális kinézet, empatikus, spontán.

Csak egy pasast akartam aki komoly kapcsolatra vágyik, hasonlóan gondolkodik, hűséges, optimista s nem harapó fogóval kell kihúzni belőle az érzéseit meg megvannak a fogai és a haja, munkája is van.

De úgy érzem elfáradtam, mindig neten próbálok ismerkedni de a fél csapat vagy csak szexet keres vagy valami bizarr hozzáállása van a nőkhöz.

Másnak is ilyen nehéz? Vagy mindenkinél vannak időszakok amikor nem megy az ismerkedés gondolata se mert úgyse jön össze?

Igen vannak hobbik, továbbképzések, barátok amik lekötik az embert de ezekhez gyorsan hozzászokik az ember sga évekig egyedül marad kialakul a saját egyedüli élete. Az meg akkor azért lessz gond.

Ti mit tesztek ha magányosak vagytok pl esténként, hétvégente, vagy amikor fel vakarjátok adni mondván úgyse.. ?


2020. jan. 30. 00:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Baj ha én 20 évesen ezt érzem? És férfi vagyok. Normális kinézetem, empatikus és szintén spontán. Én is ezeket akarom mint te. És ezeket tudom nyujtani. A bagázs fele nem tud beszélgetni. Általános témákról se lehet velük beszélni. A filozofálásról meg ne is beszélünk. A bagázs másik felét akit találok átlag akikkel ismerkedni lehetne, azoknak meg már van valakijük. Én feladtam. Elegem van. Nincs sok tapasztalatom párkapcsolatok terén. És átlag mindíg én maradtam hoppon ha szerelemről volt szó. Ez van. Valakinek összejön, valakinek nem. Én az vagyok akinek nem jön össze. Majd összefog. Remélem. De addig is fejlesztem magam, és építem az életem. Amúgy nem az a típus vagyok aki össze-vissza mindenkit megfektet. Hűséges vagyok. Szóval... Így majd csak jön valaki.
2020. jan. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
11%

Mi a vicces abban ha valakinek középiskolában kitőrik a foga?

Vicces egy prosti szájából hallani aki végig sz#pta Svájcot, vagy egy leszbi csajtól 🤨

2020. jan. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%

Én 20 évesen vagyok így.. Alapból nagyon kevés férfi tetszik, aki mégis az csak szexelni akarna vagy barátnője van..

Eléggé belefáradtam, de nem tudnám feladni.

2020. jan. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

31éves férfiként ugyan ezzel a gondal küzködöm.Felépitettem mindent ami fontos lehet.Lakás,jól fizető stabil munkahely.A mai napig tanulok munka mellet.Nő nincs az életemben.

Ha gondolod irj rám privátba és kivessézük ezt a témát a te,majd az én szemszögemből nézve ..

2020. jan. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
A találás szóval azt sugallod, hogy te párt keresel, pedig szerintem nem teszel érte semmit sem, sőt nem hogy nem keresel, de visszautasítod azokat a férfiakat, akik valóban keresnek. A 20 éveseket még meg tudod vezetni ezzel a felelősségvállalást elkerülő önsajnáltatással.
2020. jan. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Sajnalom de igen. Ha mazlid van akkor nem. De az ritka.


Manapsag nem tudnak ismerkedni az emberek. Nem beszelgetnek nem kommunikalnak. A kapcsolatbol csak a jobbik fele kell mert o megerdemli. Egoistak onzoek. A szex gyorsan kell es minnel perverzebb furabb annal jobb.

2020. jan. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

És a barátok, továbbképzések hobbik által nem kerültél az élőben kapcsolatba senkivel?

Mert neked lennének lehetőségeid...


Amúgy sok embernek a "hol?" jelenti a problémát.

2020. jan. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Pedig nagyon sok ilyen srác van, gondolom a baráti körödből is próbálkoztak már nálad csak ők nem feleltek meg. Ennyi lehetőség meg az internet világában nem hiszem el hogy nem akad egyetlen férfi se a horgodra, illetve lehet hogy kicsit rámenősebbnek kéne lenned.
2020. jan. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem lesz így örökre, csak ne add fel!

Másnak sem megy hirtelen...


Én esténként mikor magányos vagyok, a tévé előtt simogatom a kopasz buksim. :)

2020. jan. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
37 F vagyok, totál sikertelen ezen a területen. Este GYK.-zom szabadidőmben, a többi munka, képzés, stb. Egyhangú az életem, nem próbálkozom párt keresni, mert totál értelmetlennek látom a mai rövidtávúra hangolt beilleszkedéseket...
2020. jan. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!