Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van matchem szép lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van matchem szép lányokkal amikor átlagos külsőm van átlagos leírással?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nekem kellene megkérdezni tőlük, de valahogy mindig azt gondolom hogy úgysincs esélyem ilyen nőknél, szóval nem erőltetem a dolgot. Lehetséges hogy botok vagy szimplán csak a pénzre mennének?


Tudom, hogy buta kérdés de léteznek olyan lányok is akik az átlagos srácokat keresik annak ellenére, hogy ök maguk nagyon jól néznek ki?


Általában csak átlagos lányoknál szoktam kezdeményezni és velük beszélek, fölfele sose próbálkoztam még.


2020. jan. 30. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Új regisztráxiód van/van egy jól elkapott képed/botok/ego polír miatt húznak jobbra.
2020. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne álmodozz. Tele van az egész oldal botokkal, de az is lehet, hogy kamuprofil az egész és egy unatkozó troll hülyegyerek szórakozik. Tudom, hogy azt akartad most hallani, hogy biztos nagyon jóképű vagy csak nem tudod stb., de ez esélytelen.
2020. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy buta kérdés, minek írod ki -,-??


Sokan úgy húznak jobbra, hogy utólag törölnek is, vagy épp nem válaszolnak az üzeneteidre, vagy ha igen, akkor közönyös, flegma stílusban. Tehát sok jelentősége match-nek nincs.


Én is átlagos nagyok, nagyon sok match-em van szép emberekkel, de leszarom, ez nem jelent semmit, mert az ilyesmit az emberek gyűjtögetik, hogy minél több legyen. Akkor lenne jelentősége, ha keveset húznál jobbra és csak azokat, akikkel tényleg ismerkedni akarsz. Sokakkal ha véletlenül összefutnál előbe és azt mondanád, hogy match-eltetek, nem is emlékeznènek rád.

2020. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszajelzesek alapján szépnek tartanak engem is általában (persze ez relatív) , de mégsem a tipikus kigyúrt szépfiúk jöttek be sosem.
2020. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt ha egy férfi azt írja magáról, hogy átlagos, akkor valójában ronda. Szóval igen, kamuprofilok azok.
2020. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!