Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a párokról, akik külsőre egyáltalán nem illenek össze?

Figyelt kérdés

Van egy elképesztően gyönyörű csaj facebook-on, talán a legszebb top3 nők egyike akit valaha láttam (természetesen szabályzat miatt nem linkelhetem ide) és amikor megláttam milyen pasija van, azt hittem keresztbe zuhanok a székemen. Oké, ő is férfias és mezomorf alkatú meg normális magasságú (de rajtam kívül már lassan ki nem), de olyan szintű nyomi arca van idétlen szemüveggel, bárgyú vigyorral és kopaszodó fejjel, hogy egyszerűen ordít róla, hogy külsőre baromira nem illik ahhoz a csajhoz. A lányról tudni kell, hogy amellett, hogy baromi gyönyörű, igazi szende szomszédlány kaliber és aranyos kisugárzású. Szóval a következő tippjeim voltak, ami a kapcsolatukat magyarázhatja:

* a pasinak baromi nagy farka van és a kiscsaj a külseje ellenére valójában egy kiéhezett vadmacska

* a csajnak van valami gikszere, valami hibádzik vele, bogaras így nem érdekli, hogy egy nyomi pasija van

* a pasi gazdag és talán a belső tulajdonságai is vannak olyan jók, hogy ez a kettő elég szoros köteléket alakítson ki a csajjal, főleg ha a lány is erkölcsös

... és kb. elfogytak az ötleteim.

Ti mit gondoltok ilyen párokról?



2020. jan. 30. 19:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a lánynak egyszerűen csak ilyen az ízlése? Attól, hogy neked valaki nem attraktív attól másnak még lehet az. Irigy vagy ez tiszta sor de nem tudom miért kell ekézni azt aki elcsaklizta előled a csajt névtelenül egy kép alapján. Szánalmas.
2020. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1: Oké, de itt most konkrétan nem arról van szó, hogy valakinek a 2 ajtós szekrény méretű, jóképű Jason Momoa másnak meg az alacsony, szépfiús Zac Efron jön be. Nem az ízlésről van szó, hanem, hogy a pasija konkrétan körökkel rondább, mint a lány és a józan ész alapján totálisan nem illenek össze. Tudom... ezt kép nélkül persze baromi nehéz lesz nektek körülírnom.
2020. jan. 30. 20:02
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha szerintünk a csaj sehol nincs a top3-hoz? Ez mind a te ízlésed. A pasiját is a saját mércd szerint nézed.

Ennyi a véleményem.

2020. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nincs a felsorolásodba a szerelem? Miért ne szerethetné a pasit csak úgy simán, mindenféle érdek vagy épp gikszer nélkül?

Talán emberszámba veszi az a férfi, nem egy lyukat lát benne akibe üríthet, nem csak dísznek tartja hanem beszélget vele ,közös az érdeklődésük, megegyezik a világnézetük stb..stb.

2020. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

* lehet, hogy pont az a pasi az ízlése

* lehet, hogy szeretik egymást

* lehet, hogy neki nem a külső a legmeghatározóbb dolog egy kapcsolatban

2020. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Muti már!
2020. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Én is jöttem már össze nem túl jó pasival, képzeld azért, mert tepert értem, es soha nem b...tt át.
2020. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Idővel változnak, majd összeillenek.
2020. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
"40-es gazdag csávó és a luxusprostija" pár jelen. Nagyjából így lehet minket jellemezni külsőre ha én ki vagyok öltözve ő meg éppen rosszul aludt, egy éjszaka alatt 10 évet öregedett és trógerben van. Nagyon egyszerű a képlet, szeretem a párom. Imádom, hogy milyen ember, az első beszélgetésnél megfogott a személyisége és hogy mennyire hasonlítunk. Mivel imádom így baromi vonzónak láttam mindig is. A rosszindulatú kommentek meg hogy hát jobban nézek ki nála meg idősebb nálam stb soha nem érdekeltek. Az érzelmek, a kémia megvan, nincs olyan ember a világon akivel jobban működne, elhiheted, hogy nem a kopaszodásán fogok szomorkodni.
2020. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy nyomi.


Miért kéne valakit lenyomizni a külseje alapján??


Nem tagadom, olykor én is meglepődök, ha egy pár feltűnően eltér külsőben, de eszembe sem jut lenyomizni emiatt senkit, gáz vagy kérdező...

2020. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!