Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is elszokott kapni ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is elszokott kapni ez a borzalmas magány érzés? Hány napig tart ez? Mit szoktatok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Már nem, nálam ettől rémesebb/rosszabb a helyzet. Régen volt hasonló olyankor azt csináltam ami felvidított. Főztem valami finomat, vettem valami elektronikai kütyüt vagy kitakarítottam teljes egészébe a szobámat bútorostól és átrendeztem vagy cseréltem benne dolgokat.
2020. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Keresek beszélgetőtársat, aki konyít valamit a filozofáláshoz és kimagaslóak az intellektuális képességei.

A dolog általában megreked a keresési fázisban.

2020. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ebben élek évtizedek óta, így már nem feltűnő semmi sem.
2020. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Néha elkap igen.


Olyankor úgy érzem, hogy ez az élet már nem érdekel, lesz ami lesz és remélhetőleg, ha újjászületek jobb élet vár rám.

2020. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Looking_for_Alaska ***** válasza:
Igen, néha elkap. Próbálom elfoglalni magam, lekötni az agyam, hogy ne ezen gondolkozzak, de sajnos nem mindig jön össze. Nagyrészt ez az oka annak, hogy szinte sosem megyek szabira, mert amíg dolgozom, kevesebb idő jut a magányra. Hmm, most így visszaolvasva, elég szánalmasnak tűnik az életem.
2020. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Péntek-szombat estéken, hétköznap estéken, igen. Olvasok valamit, vagy nyelvtanulással lekötöm magam.
2020. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Incel lúzer pasikat nem tudom sajnálni.
2020. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt se tudod hogy összes válaszoló az -e csak ítélkezel.
2020. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!