Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baltaarcúu kérdése:

Tinderen történt?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap volt egy match-em,mint kiderült a lány ugyanabban a szakmában dolgozott,mint én.

Még az elején kíváncsiságból megkérdeztem hogy ő hol dolgozik,persze tudtam hogy úgyse mondja el,és így is lett.Aztán ugyanazt visszakérdezte,erre én se árultam el,utána még egyszer próbálkozott hogy naa áruld már el,erre mondtam hogy nem,előbb én kérdeztem(nyelvnyújtós smiley),és lelépett.

Nekem ki kellett volna adnom magam?Teszt volt?



2020. febr. 1. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úristen
2020. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ebből nem azt veszed le, hogy jól jártál, hogy leráztad, akkor keress magadnak egy üres sarkot, ahova bekuporodhatsz és gondolkodj még egy kicsit.
2020. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a mentalitással sokra nem fogsz menni a nőknél. Őket meg egy bunkó szarrá teszed. Mindenki jól járt. Ja nem...
2020. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez aztán egy értelmes, konstruktív beszélgetés volt... Már 10 éveseknél is gáz a "de óvónéni, én mondtam előbb" jellegű agyzsibbasztás. Másrészt, mi a fenéért kérdezel olyat, amire előre tudod a választ vagy azt, hogy úgyse fognak rá válaszolni?
2020. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!