Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire számít ismerkedésnél, hogy a férfi életképes, talpraesett legyen, aki meg tudja oldani a mindennapi (fizikai) problémákat? (Amolyan ezermester. )

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, csak nem értem, hogy egy lány rokonom miért jött össze a jelenlegi lúzer pasijával.


A srác pizzafutár (már ez is sokat elmond), nemrég munkából hazaértem, kiderült, hogy a srác ki akarta cserélni a fürdőszobánkban az égőt - kezdetnek beletört, aztán fogóval ki akarta szedni a csavaros részt, szikrázott, lecsapta a villanyórát, leégett a falban a vezeték... (Hajnali fél 1-re kicseréltem a vezetéket, bevakoltam a falat, kifestettem a fürdőszobát, és az előszobát.)


Ma reggel engem hívtak (vasárnap reggel az egyetlen időszak amikor végre kipihenhetem magam), hogy defektet kaptak, és nincs se kerekük, se emelőjük, se semmi, mert kilopták a szervizben... Ki voltam akadva, de persze, segítek, szereztem mindent, elviszem 30-km-re, végre hazaérek, hívnak megint, hogy nem tudja leszedni a kerékcsavarokat! (Ekkor már itthon volt egy kis veszekedés, hogy miért engem bas...nak, de mindegy, szüleim kedvéért visszamegyek.)

Odaérek, emelőm a sárba süllyedve (20 méterre van az aszfaltút), gyerek tekeri körbe a kereket csikorog a fék csavar nem enged...

Kezdtem ideges lenni, hogy ennyire!!! nem tud gondolkodni, és kíváncsiságból benéztem a csomagtartóba - persze hogy ott volt minden csak az idióta nem emelte fel a tálcát!

Na ekkor akadtam ki, és hazajöttem, most hívtak, hogy hívott szerelőt, aki konkrétan ordított vele, hogy vasárnap reggel ezért kihívta! 25 ezer!


Ti összejönnétek ilyen pasival? Számít, hogy mennyire életképtelen?

(Mindhárman huszonévesek vagyunk.)


2020. febr. 2. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Számomra az a férfi aki tud szerelni, megjavítani dolgokat, nem fél ha piszkos lesz a keze

Sőt vonzónak találom az ilyet

Nekem tuti nem kéne olyan pasi aki egy villanykörtét sem tud kicserélni

2020. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha előre tudom, hogy ikyen nyomorék akkor nem. De az elsœ randikon nem szoktam kereket cseréltetni.
2020. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig biztosan jókat röhögnék rajta. Aztán megunnám, hogy mindent nekem kell csinálni, mert ő egyszerűen alkalmatlan. Mármint, én eleve nagyon hamar el tudom veszíteni a türelmem, ha valaki piszmog meg szerencsétlenkedik, de ezen csak ront, ha ezt olyan dologban teszi, amire én is képes vagyok, de még egy majom is. Pl. kereket cserélni simán tudok és rohadtul zavarna, ha valaki ott bohóckodik a tény mellé, hogy elkésünk valahonnan.


De még mindig jobb ez a próbálkozós, igyekvős emberke, mint amit a legtöbb disznó csinál, hogy belehalna abba is, ha megpróbálná.

2020. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem még egy nőnek is gáz, ha alapvető javításokat nem tud elintézni.

Nyilván nem kell mindenhez tökéletesen értenie, de az nagyon kínos, hogy egy izzót nem tud kicserélni.

Ne hagyd, hogy így ugráltassanak. Hátha rájön a rokonod, hogy egy "cseppet" életképtelen férfival jött össze.

21/L

2020. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az számít, hogy tisztában legyen a képességeivel. Ha nem tud kicserélni egy villanykörtét, akkor mondja azt, hogy bocs, de nem tudom megcsinálni, ne kezdjen el hősködni meg kontárkodni úgy, hogy azt sem tudja, mit csinál, csak hogy még nagyobb kárt tegyen.
2020. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére modern nőként nem várom el, hogy a párom tudjon ilyeneket csinálni, ugyanis én is képes vagyok kereket cserélni, villanykörtét cserélni, apróbb javításokat elvégezni :)
2020. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem a pasi a hibas hanem az apja aki semmire nem tanitotta meg. Te elég bunkon viselkedsz vele. Inkabb tanitsad meg,es mindketten jol jartok!
2020. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, összejönnek az ilyen gyökerekkel.
2020. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen ember szerintem ne nevezze férfinak magát... Aki egy villanykörtét képtelen kicserélni, arra nem tudok mit mondani.
2020. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem számít,sokkal jobb ha tud pl. főzni,többre megyek vele mint azzal hogy évente 2x megszerel valamit otthon.
2020. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!