Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első két nap tinderen 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első két nap tinderen 12 match jónak számít férfiként?

Figyelt kérdés

Egy lájk sajnos férfitól jött. Gondolom ő lenne akinek tényleg bejönnék de inkább nem jelöltem vissza. :(


Legutóbb első alkalommal 10 match jött össze, de utána nagyon belassult a dolog egy hét múlva csak 16-nál jártam.

Igazán szép lányok nem jelöltek vissza, bár az igazság szerint van köztük 3 elég jó, nem bombanők, de 10-ből legalább 8 pont.



2020. febr. 2. 20:30
 1/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Menj anyádba. Férfiként küldelek el oda.
2020. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egy lájk sajnos férfitól jött"

Sírok :DDDD


Amúgy szerintem jónak számít. A jóképűbb férfi ismerőseimnek ilyen havi 100 az átlag.

2020. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most dicsekszel vagy végülis mi? Nagyon ügyes vagy meg minden, de mit vársz?
2020. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor regisztrálsz előnyben vagy, téged dob fel elsőre; a 10-12 a semmi kategória, egy hónap múlva 0 lesz.
2020. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert új felhasználó vagy. Pár hét és 0 lesz.
2020. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak 12 embert húztál jobbra és annyi matched is lett, akkor az nagyon jó arány.

Viszont ha mindenkit jobbra húztál, mondjuk 1000 embert, akkor viszont gyenge. :D

Minden a viszonyítástól függ.

2020. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem húztam mindenkit jobbra, de azért megnéztem a lájkolóimat az elmosódott képeken. Onnan tudtam, hogy kék ruhás lányokat jobbra kell húzni és így lett is még néhány match. :)


Akkor ezek szerint csak első két nap pörög a biznisz.

Ez lehangoló.

2020. febr. 2. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:

2 nap alatt 12, ráadásul ilyen technikával... nem egy eget rengető eredmény.

Nőként 5-10 perc alatt lazán összehozok ennyit, pedig nagyon válogatós vagyok.

2020. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A golfot lyukra játszák.
2020. febr. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!