Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerü normális lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerü normális lányt aki csakis komoly kapcsolatot szeretne és gyereket is lehetetlen küldetés találni? 27F

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a ,,villámrandi,, vagy ,,vakrandi,, szolgáltatást.Ott igények alapján válogatják össze a párokat.Egyébként először szerintem meg kell szerezned a nőt és utána olyat nyújtani neki hogy ne tudjon és ne is akarjon szabadulni tőled. Én tudom a titkot.
2020. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen azt hittem, olyan nőt akarsz találni, aki nem akar gyereket. :D

De hogy a kérdésre is válaszoljak: persze találhatsz. Vannak egyszerű, normális lányok, bárhol belebotolhatsz egy olyanba, amilyenre vágysz.

2020. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar nálad az egyszerű? Pl.aki rövid ü-vel írja az "egyszerű" szót, az már annak számít?
2020. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kérdést is érdemes lehet feltenned magadnak, hogy mit tudsz nyújtani ami miatt egy nő ezeket veled akarná.

Semmilyen értelmes ember nem azért fog ismerkedni, hogy gyerek legyen. Ezek másodlagos dolgok amik csak akkor jöhetnek szóba ha már maga a kapcsolat és a párja van egy ehhez szükséges szinten. Aki azért van kapcsolatban mert neki gyerek kell az sosem téged fog akarni igazán.

2020. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal lányként nem úgy éltem az életem, hogy férjet és apát kerestem, hanem mikor találkoztam a megfelelő emberrel, és éveken át bizonyított, hogy ő az, akkor kötöttem vele össze az életemet, és vállaltam gyereket.
2020. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel, hogy a legtöbb férfi gyereket akar csinálni meg csináltatni, aztán közben ha adnak neki egy kölyökkutyát, azon is kikészül ha rászarik a szőnyegre vagy ha nem hagyja kockulni. Konkrétan ezt a jelenséget az exemmel átéltem, minden addig kellett neki, amíg cuki, de mikor le kellett mondani miatta dolgokról, akkor már tüntessük el. A végére ilyen voltam én is. És ilyen hobbiapa volt az én apám is... Az emberek hajtják a kölköt, aztán akkora pofonként éri őket pusztán az is, hogy az a gyerek nem csak fekszik és gagyog egész nap, hogy ha a terhességet és a vele járó női változásokat el is viselik, egy két éves gyerek esetében 90%-uk sírja vissza a régi kis szar életét meg tolja át a felelősséget arra, aki még annyira sem akart gyereket, mint ők.



Szóval ne haragudjon senki, de én nem tudom komolyan venni egy olyan ember gyerekért meg családért hisztizését sem, aki nem töltött éveken át majdnem minden napot felnőttként egy babával. Ha mellé még azt sem tudja, kitől akar gyereket és férfi is, akkor meg aztán főleg komédia.

2020. febr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az. Külön-külön is alig van olyan lány, aki az egyes feltételeknek megfelelne (na jó, egyszerű sok van, de az inkább a mentális képességeire értendő), és az a kevés is mind foglalt, mert mindenkinek ők kellenek.
2020. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben egy kicsit le kellene nyugodni, és nem görcsösen a majdani gyermekeid anyját keresni. Nagyon sok normális lány/nő van, de még őket is megriaszthatja, ha valaki túl komolyan kezeli a kapcsolatot az első perctől. Azért az embereket megrémíti, ha azt látják valakin, hogy állati nehéz lesz levakarni, ha valamiért mégsem illenek össze.
2020. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!