Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5.9/10 pontos vonzalmi értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5.9/10 pontos vonzalmi értékelés és semmi?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt. Kíváncsiságból felmentem Photofeelerre. Eddig 19 szavazat jött. Ebből csak 2 nem talál vonzónak, 12 valamelyest vonzónak talál, 3 vonzónak, 2 nagyon vonzónak. Ez egy erős átlagos értékelés, írja is az average szót.


Voltak már barátnőim, ugyan csak 3, de Tinderen csak hébe-hóba van egyezésem a nőkkel. Az átlagos az új csúnya férfi? 😄 Nem vágom.

Alsó korhatár nincs, felső 44 év, akik szavazhatnak.


Igazolás:

[link]



2020. febr. 4. 09:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
Rohadjatok már el ezzel az idétlen oldallal, könyörgöm!
2020. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én komolyan szeretném tudni, miért nem kapok pozitív visszajelzeseket nőktől, ha 19-ből csak 2 nem talál vonzónak.
2020. febr. 4. 09:48
 3/27 anonim ***** válasza:
27%
Már nem azért, de 5.9 az semmi. Az az átlagos férfi legalsó határa esetleg, vagy még az átlagost se éri el.
2020. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%

19 szavazat még nem mérvadó, várd ki amíg lesz 50-100, megy az még 5 alá is..

Mellesleg nincs ilyen a nőknél, hogy átlagos férfi.

Baráti-ismerősi körömben is két felé van:

1. Akit leszarnak a nők

2. Aki alig tudja levakarni magáról őket.

2020. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Ami nem látszik a képen: kisugárzás, magabiztosság humorérzék, kezdeményezőkésség, beszédstílus, intelligencia stb. :)
2020. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
10%

Kiraktam egy átlagos-álmos fos képet és:

[link]


Na látod, ennyit ér ez az oldal.

2020. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
#6 aki jóképű, az álmosan is az. Az én párom is a legszarabb napján is elmondhatatlanul jókėpű és vonzó. Aki meg nem jókėpű, az csinálhat magával bármit, akkor sem lesz az.
2020. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Azért látni kell azt is hogy a nők így értékelnek:

[link]

Ebből a 12+5+2%-al jönnek össze. Mert hát a többi az "átlag alatti". Nahát, hogy a 80-20-as Pareto elv jött ki? Ki hitte volna? :D

2020. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
5.9 az erős átlag kisfiam. Gondolkodj már el, ha 19-ből legalább 9-10 mondana nem vonzónak, az lenne átlag alatti, de csak 2 szerint nem vagyok az. Többi szerint vagy valamennyire, vagy vonzó vagyok.
2020. febr. 4. 11:39
 10/27 anonim ***** válasza:
40%
Kisfiam? Nő vagyok. Hidd ahogy akarod, de úgy látszik a valóság nem téged igazol, különben ez a kérdés meg se született volna. Nekem 7-8 az átlagos.
2020. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!