Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan férfi, akit zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akit zavarna, ha a lány már nem szűz?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan vagy ismertek olyat?

2020. febr. 5. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Olvastam itt ilyet igen. Engem nem zavar, sőt.
2020. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Vallásosakat, meg a sok "Én nem érek használt nőhöz, nekem egy szerelmi kapcsolat kell és én akarok lenni neki az első, mert én is szűz vagyok. Béla. 42/F" barmok itt a Gyakorin.
2020. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Legalább nem kell vele kínlódni meg 60x nekifutni egy egyujjas ujjazásnak is.
2020. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem zavar
2020. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Te milyen világban élsz?
2020. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért zavarna bárkit is? Aki tényleg szeret az biztos megérti majd és örülni fog neki.
2020. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Olyan mindegy, ha szűz akkor jó ha nem akkor jó. Nem ez fogja eldonteni h milyen is lesz vele egy kapcsolat. A szűz lányoknak is van hasznuk meg a nem szüzeknek is. Pl.a szűz jobban ragaszkodik majd az emberhez akivel elveszti és sok új dologhoz fűzi majd a párját, aki még nem szűz az meg tapasztaltabb és rutinos. Stb stb

A kérdésre válaszolva igen vannak ilyenek elég sokan, aztán h miért az minden embernél más és más. Lehet hívő lehet kattant lehet régi módi vagy ezer egy oka. F/26

2020. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Van, a neten össze lehet futni ilyenekkel. De tipikusan 25+ szűzfiúkat zavarja az ilyesmi.
2020. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Van. Nagyon jó barátom, akinek mélyen vallásosak a szülei és úgy nevelték a fiú testvérével együtt, hogy szex csak esküvő után és kizárólag szűz lánnyal és egy életre válasszon magának párt. A barátom anyja minden barátnőjelölttel elbeszélgetett és ha ő rábólintott akkor lett belőle komoly kapcsolat. Lehet hogy viccesen hangzik, de tényleg ennyire maradiak. A srác egyébként nagyon jó fej és kedvelik a lányok, de nagyon ritkán kezdeményez.
2020. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minket zavart volna, ha nem elsők lettünk volna egymásnak.
2020. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!