Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki soha nem hord szoknyát és ujjatlan felsőt?

Figyelt kérdés

Tehát csak nadrágot max térd alá érőt és csak rövid ujjú felsőt.

Főleg fiatal férfiak véleménye érdekelne.

Nem szép, csak átlagos külsejű lányt képzeljetek el.



2020. febr. 5. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Falu macája.
2020. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszene, szeretem a praktikusan öltözködő lányokat.
2020. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én is olyan vagyok. Mégis mindig volt és van is pasim.
2020. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nincs gondom vele a szoknyák amúgy sem jönnek be;)
2020. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nadrágosan is tudsz nőies lenni. Nem szereted a szoknyákat, és? Kit érdekel. Azt veszel fel, amit akarsz.


Én imádom a szoknyákat, sokkal jobban érzem magam benne, mint egy nadrágban. Persze, a szoknya sokkal nőiesebb, mint egy nadrág, ez tény. De ez ne tántorítson el bármitől is.


Esetleg próbáld ki a térd fölöttig érő rövid nadrágokat is. Pl. az ilyet:

[link]


Ez is nagyon csinos darab. :)

2020. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az év legnagyobb részében ilyen vagyok, néhány hétig hordok rövid ruhákat és ujjatlan felsőket, amikor már nem bírom a hőséget. Semmi különöset nem gondolnak rólam az emberek emiatt. Hosszabb, jobban takaró ruhákban is lehet csinosan öltözködni és vonzónak lenni, ha a testalkatodhoz és az alkalomhoz illően, ízlésesen hordod őket.
2020. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért nem hordok térd fölé érőt, mert csúnya vastag a térdem és nem is formásak a lábam.
2020. febr. 5. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
20 éve nem volt rajtam szoknya, ettől függetlenül igényesen öltözködöm. Mondjuk ujjatlan felsővel nincs gondom a 40 fokban.
2020. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

"Azért nem hordok térd fölé érőt, mert csúnya vastag a térdem és nem is formásak a lábam."


Akkor tegyél érte, változtass rajta. Minden megoldható, ha van akaraterőd és kitartásod hozzá.

2020. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép, jó az, nem gond, van, akinek csak az áll jól.
2020. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!