Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt írják, nekik átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt írják, nekik átlagos barátnő kell, azért írják, mert nem jönne nekik össze gyönyörű nő?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De kinek mi az átlagos és kinek mi a gyönyörű?
2020. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagos nő a gyönyörű, ilyenkor mi van?
2020. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez egy anonim oldal, nyugodtan bevallhatjátok az igazat!
2020. febr. 5. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Már megbocsáss, de miért? Én nő vagyok és átlagos férfiak jönnek be. Sosem próbálkoznék menő alfahímnél, és küldtem már el nálam jobb kategóriájú pasit. Nem kéne, nem érzeném jól magam vele, és az esztétika egy dolog, a vonzalom más. A vonzalmat nem a gyönyörű férfiarc vagy férfitest váltja ki.
2020. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg mindenkinek a számára elérhető legjobb kell.. Férfinek, nőnek egyaránt..

Nehogy elhidd, hogy ha egy fantasztikusan jó nő valamiért beleszeretne egy ilyenbe akkor az elhajtaná... Kidobná az ágyból.. Na hogyne...

2020. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Csakhogy "az elérhető legjobb" kategória is egyénenként változó. Egy dolog a külső és a kisugárzás, de ha egy férfi komoly kapcsolatot szeretne, akkor már a biztonság is fontos szempont lesz. Fontosabb annál, minthogy mennyire népszerű nőt sikerült befűznie. Lehet papolni arról, hogy a magabiztosság belülről fakad, de a legtöbb férfi nem érezné biztonságban a kapcsolatát egy "túl jó nő" mellett.

Példaként említhetjük Palvin Barbit. Szerintem nincs egyedülálló férfi, aki ha Barbival eltölthetne egy éjszakát, ne élne a lehetőséggel. Függetlenül attól, hogy ő maga mennyire jó pasi. De sokan nem szeretnék őt társnak, mert nem éreznék vele biztonságban a kapcsolatukat. Mert biztos, hogy egy ilyen nőnél naponta lesznek bepróbálkozók és lesz aki nála jóképűbb, érdekesebb, gazdagabb, tökösebb..., tehát idővel borítékolható a kapcsolat vége. Ha pedig innen nézzük, akkor Barbi egy átlag férfinak már nem is az elérhető legjobb. Az elérhető legjobb egy olyan nő, aki összességében vele egy szinten van, mivel vele tud egyenrangú kapcsolat létrejönni.

2020. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
100%

Átlagos paliként nekem bőven megfelelnek az átlagos nők, és én is az ő igényeiknek.


Nem kell semmin sem változtassak.


Egy gyönyörű nőhöz egzisztenciálisan és alkatilag nagyon fel kéne tornáznom magam, ahhoz én lusta vagyok :)

2020. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Gyk-s pasiknak átlagos nő = szupermodell smink nélkül.
2020. febr. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6os. Épp ezért írtam, hogy mindenki a számára elérhető legjobbat akarja. Persze, hogy egyénenként változó.

Ami azt illeti, hogy jó nő mellett nem lehetsz biztonságban.. 😂😂😂

Mert? Ne viccelj. Aki önbizalom hiányos az nem de aki rendben van az nem ezen agyal. Ha egy jó nő téged választott akkor miért úgy állsz hozzá, hogy majd jön jobb aki viszi? Szerinted még sosem látott jobb pasit nálad? Eddig hol élt, nem emberek közt? Sok nőnél nem csak Palvin B. nál próbálkozik szinte naponta sok pasi és mégsem tudnak minden nőt elvinni a partjától. Pedig ahogy írod, mindig akad jobb pasi. De nem csak ezen múlik tudod. És kapcsolatok viszont szétesnek, megszűnnek olyan nőkkel is akik nem P. B. ák, hanem jóval alatta vannak. Vagyis a szépség nem egyenlő azzal, hogy tuti valaki elviszi egyszer és az átlagosság sem garancia, hogy nem viszi el valaki.

Ezt most benézted. 😀

2020. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9: Az, hogy ha valaki tisztában van a saját értékeivel és el tudja magát helyezni a társadalomban, nem önbizalomhiány, hanem reális önértékelés. Lehet egy külsőre "jobb" nő és egy "kevésbé jó" pasi egy pár, de ott is arról van szó, hogy a férfi valami mással kompenzálni tudja a külsőt. Ráadásul valami olyannal, ami az adott nő számára elég fontos ahhoz, hogy hűséges maradjon. Ez általában nem egyetlen dolog vagy tulajdonság, hanem több összetevőből áll. Ha ezzel az adott férfi rendelkezik, akkor nyert ügye van.

Viszont minél vonzóbb egy nő, annál többen fognak próbálkozni nála. A több próbálkozóból pedig könnyebben akadhat egy (és elég csak egy) olyan, aki összességében jobban tetszik a nőnek. Tehát nem mindegy, hogy 10-ből kell a legjobbnak lennie, vagy 1000-ből. Ha reális az önértékelése egy férfinak, akkor be tudja lőni azt, hogy melyik nőnél van esélye hosszútávon, és vele fog tervezni. Ha alulbecsüli magát, akkor csak a számára kevésbé vonzó nők maradnak neki, ha meg túl, akkor hamar lapátra kerül.

2020. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!