Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék megismerni értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerni értelmes gamer lányokat?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül párkereső céllal, hanem egy jó barátság kialakitására törekednék, amiből később, ha úgy alakul több is lehet. Van egy reáltagozatos (mérnök) diplomám, így közel áll hozzám a gaming, az egyik fő hobbim. Nem találok olyan közösséget, ahol ilyen érdeklődésű lányok lennének. (Bocs a helyesirásért, de angol billem van)


29/F



2020. febr. 6. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg online játékon vagy konkrét játékkal kapcsolatos fórumon keresztül? A legtöbb gamer páros, akiket ismerek, így ismerkedtek meg.
2020. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál mondani konkrét cimeket, ahol a közösség nem toxikus?
2020. febr. 6. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem játszom online, szóval ezt sajnos nem tudhatom, de kezdésnek a saját kedvenc játékaidon keresztül keresnék hasonló közösséget, az legalább egy kapcsolódási pontot jelent a többiekkel.
2020. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem következik a mérnök diplomából a gaming. Csak mondom. Fejlesztő vagyok, az egyetlen játék, amit ismerek, a pasziánsz. ANYWAYS!


Párom haverja játék közben ismerte meg a párját. Nem közösség kell, mert még a programozól csoportban is azért vannak emberek, hogy nőket zargassanak, akik kicsit kockák, hanem "munka" közben kell megismerkedni és villantani valamit, ami alapján a másik jófejnek tart vagy szívesen játszana pl veled egy csapatban. Nyilván másképp nincs értelme kifejezetten gamer csajjal ismerkedni, csak ha együtt játszotok.

2020. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van valami élő esemény, amire normálisan kinéző, értelmes, kicsit kockább lányok is eljárnak, és nem 15 évesek? Nem kifejezetten az online térben preferálom az ismerkedést.
2020. febr. 6. 13:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Adott x játék discord-on lévő felhasználói? Pl ESO-nál sokan vannak fent,bár legtöbbje értelemszerűen nem magyar, kivéve ha nem egy magyar guild-hez csatlakozol. Ezen kívül én is a fórumomat tudnám még ajánlani (minden játéknak van hivatalos fóruma, konkrét címet nem tudok adni, mivel nem tudom mivel játszol)


22/N

2020. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fórumokat tudnék (bocsi telefonról írtam)
2020. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Leginkább Rocket Leaguezem, FIFA-zom de megvan az ESO is. Single player játékokkal játszom leginkább, most például a Resident Evil 2 Remastered-del.
2020. febr. 7. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Budapesten gamer pub? A corvinnal van. Mar ha pesti vagy
2020. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!