Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen úgy barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen úgy barátnőm ha nem vagyok követlen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó a kapcsolatteremtésben. Idő kell mire beszédes leszek egy lánnyal, de ők erre nem várnak tapasztalataim alapján, inkább továbblépnek. Nem érzem magam önbizalom hiányosnak, nem jövök zavarba ha lánnyal kell beszélni, csak kicsit távolság tartó vagyok, vagy épp nem tudom mit mondjak.
2020. febr. 6. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hagyd el a köveidet, aztán majd követlen leszel.
2020. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*közvetlen:D
2020. febr. 6. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Minek kell neked csaj

Ha csak dugbi arra ottvannak a prostik

Beszelgetni ugyse fogsz vele

2020. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

biztos vannak ilyen lányok, akik hasonlóan működnek mint te.


én nyáron randiztam egy sráccal...2x adtam neki esélyt. irásban mindig annyira előadta magát, első randin kicsit fura volt, de nem volt tragikus, második bár meg ne történt volna.

ő is azt mondtam, hoyg nem önbizalomhiányos, nincs zavarba csak ő ilyen "fura" .... neki teljesen rendben van ha csak ülünk egymás mellett a randin és csendben vagyunk :D és igy is volt. ha én nem beszéltem vagy őt nem beszéltettem, akkor bámultunk magunk elé.

mondtam neki hoyg azért igyekezhetne vagy ennyire leszarja? "dehát igyekszem" :D


a 2. randi végén felmentem hozzá, gondoltam ebből kapcsolat nem lesz az tuti, de legalább legyen egy jó estén... tudod tipik szitu volt, iszonyat bepromozta magát hogy ő mekkora lepedőakrobata :D hát... maradjunk annyiban, hoyg többet utána nem beszéltünk...


ebből nekem több dolog is tanulság lenne a helyébe:


1.:irásban, ismerkedésnél ne adjam elő ugy magam mint valami iszonyat kanállat csődör, ha nem vagyok az

2. ha ennyire nehezen megy elején a beszélgetés, készüljek témákkal, kérdésekkel, storykkal stb

2020. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát itt majd a válaszolók meg fognak kövezi, ne aggódj.... :-)
2020. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl köves vagy.:D

Különben a párom se az a szószátyár fajta, viszont magabiztosan tud hümmögni és nézni. Keveset beszél, de akkor jókat mond, és a poénjain szakadok. Csomó közvetlen emberbe meg képtelen voltam beleszeretni, akik próbálkoztak előtte. Úgyhogy ez önmagában nem baj.

2020. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!