Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátnőm valamit eltitkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm valamit eltitkol előttem?

Figyelt kérdés

A lány mikor nálam aludt, múltkor a töltőn hagyta a mobilját, és elment zuhanyozni. Jött neki üzenet egy fiútól badooról. Én is járok badoora, de nem írogatok lányokkal. Megmutatta múltkor a barátnőm, hogy ki irt neki, az a fiút aki irt neki, és megírta neki, hogy van barátja, hogy foglalt. Csak annyit láttam hogy “PA”, elköszöntek egymástól.


Tegnap valakivel írogatott, valamilyen lánnyal, és nem akarja, hogy nézzem a telefonját. Tegnap ment zuhanyozni, és vitte magával a mobiltelefont. Néztem sunyiban, hogy nyomja-e a telefont, és nem nyomta.


Szerintetek miért vitte magával? Valamit eltitkol előttem?

Olyan szövegeket küld nekem, hogy senki őt nem érdekli csak én. Jöhet millió pasi csakis én kellek neki.

Félek, hogy valamit eltitkol előttem. Eddig mindent elmondott, hogy valaki őt zaklatta, most semmit. Féltékeny vagyok, ezt tudja ő is. Kérdeztem tőle, hogy neki tetszene-i ha én írogatnék lányokkal, hogy nem. És te miért írsz azzal a fiúval? Hogy már 3 hónapja írogatnak, de megírta neki, hogy van pasija és már többet nem írnak állítólag.


De akkor mégis miért viszi magával a mobilt fürdőbe? Csinál nekem vacsorát, születésnapomra vett annyi édességet, ruhát. Foglalkozik velem.


Nem fura ez nektek?

Mit tegyek?


2020. febr. 6. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban vagytok, de mindketten társkereső appot nyomogattok.


Jó választás, zsák a foltját!

2020. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgymond kapcsolatban vagytok, le kéne íratkozni badooról… azzal sokminden megoldódna.
2020. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondták többen, de ez nem csak rajtam múlik.
2020. febr. 6. 15:09
 4/12 A kérdező kommentje:
Mobil kontroll nincs egyenlőre, de ha mégegyszer elviszi magával fürdőbe a mobilját mit kérdezzek meg tőle? Eddig nem vitte magával.
2020. febr. 6. 15:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ismerkedtek es miota vagytok egyutt? Mert ha mindketton tarskereson vagytok ugy tunik ez meg nem kizarolagos ergo az en szememben nem kapcsolat.
2020. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3 hónapja ismerjük egymást és 1,5 hónapot vagyunk együtt. Szüleit ismerem, a kereszt szüleit. Mamájának bemutatott, testvéreinek. Komoly kapcsolat van köztünk csak ez nekem nem tetszik miért vitte magával tegnap a mobilját fürdőbe.
2020. febr. 6. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kossetek egy egyszeru dealt: mindenki letorli a badoot a p***aba
2020. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, toroljetek mindketten.

Egyebkent emberbol vagyunk lehet csaj kakilni ment

2020. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Zuhanyozni ment de minek a francnak vitte magával a mobilt.
2020. febr. 6. 15:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne turkalj a telojába!
2020. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!