Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha látom facés társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látom facés társkeresőkön hogy ki írja egy lány hogy szerintetek hogy nézek ki? kapja a valagnyalást, ha ezt szóvá teszem, mért támad rám ott mindenki?

Figyelt kérdés
bezzeg ha egy férfi írja ki hogy szerintetek jóképű vagyok?akkor kigúnyolják,vagy szóvá teszem hogy ha egy lány kapcsolatba van mért szórakozik az emberekkel társkeresőkön,akkor is én vagyok a car ember
2020. febr. 6. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Megvan az a kifejezés, hogy white knight? Na, azért. :D Az van a fejekben, hogy a punciért nem elég nyalni, de meg is kell védeni. Nem fognak kapni ők sem... De ezt úgysem veszik észre
2020. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Azért, mert az égvilágon semmi közöd nincs hozzá, valaki mit oszt meg és hogy erre mások mit reagálnak. Neked nem kötelező senki "seggét nyalni", a többi ember meg azt csinál, amit csak akar.Ha ennyire zavar, görgess tovább.
2020. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert ők a társkeresőre ismerkedni mennek. Te meg csak kötözködni és bunkózni. Ha nem érted, hogy működik, akkor ez az egész társkeresés nem neked való. Örúlj neki, hogy nem kötelező, és vegyél egy műpuncit.
2020. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Facés társkeresők nem társkeresők. Ott van egy rakás nyálcsorgató manus, akik fele nős, másik fele pszichopata. Kiéhezett állatok. A nők pedig csak LÉLEKSIMOGTÁSra használják ezeket az oldalakat. Nézd meg az adatlapjukat. Sokuk egy béka segge alatti falucskában lakik, valami kis putriból származik. Némelyiknek van egy 4 év alatti puja, meg egy pasi is. Ezeket a csajokat verik otthon és alázzák. Bele taposnak a lelkükbe és érzelmileg kifacsarják. De sajnos van egy rejtett Stockholm-szindrómájuk és nem akarnak kilépni a kapcsolatból. Inkább csak megerősödni akarnak. Ezért pár dekoratív képpel like-okat és bókokat gyűjtögetnek. Természetes, hogy mindenki nyalizik. Punciban reménykednek, de hiába.

A Te képedre való negatív kritika a farkastörvények miatt van. A riválisokat meg kell tépázni! Ha valaki több, jobb náluk, azt erőfitogtatással lehet letörni. A helyedben messziről kerülném a Facés társkeresőket. Semmi értelmük. Járj inkább qrvázni. Ott a rosszlányok!!! Ott tényleg kapsz puncit!!!!! Valós élményeket!

2020. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért, mert ők a társkeresőre ismerkedni mennek. Te meg csak kötözködni és bunkózni. Ha nem érted, hogy működik, akkor ez az egész társkeresés nem neked való. Örúlj neki, hogy nem kötelező, és vegyél egy műpuncit.


én is komoly szándékkal csatlakoztam ahhoz a csoporthoz,de annak semmi értelme hogy egy nő ki ír valamit kap 1000 választ,egy férfi ki ír valamit kiröhögik,így mire lehet jutni?

2020. febr. 6. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Miért, bocikám, ha te kiteszel egy képet, és pár 50 feletti konyhás néni, putris kisebbségi, 100kg+, meg fogatlan-igénytelen nő odanyálaz, hogy mennyire bekapná a golyóid, azzal te előrébb vagy?

Úgy reszkettek ezekért a lájkokért meg a levelekért, mintha érne is valamit. Azt hiszed, hogy 100 komment után kapsz ingyen puncit? Adnak érte 100 mega netet ingyen? Vagy mire mész vele? A való életben továbbra is te vered a f...-dat.

2020. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a csoportokban ez a szint. Jobb, ha nem látogatod őket! Megkíméled magadat :)


Esetleg ha van olyan csoport, ahol valami feltétele van a belépésnek (pl ki kell tölteni egy gyorstesztet), akkor azokban lehet értelmesebb színvonal.

(Bár egy nyelvtanos teszten megbuknál, szóval nem tudom a többi mennyire menne neked.. :D )

2020. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!