Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti tényleg "szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti tényleg "szeretitek", ha egy fiú csak úgy odajön hozzátok? 20/F

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam mér barátaimtól, amikor mondtam, hogy milyen szép lányokat láttam pl. séta közben vagy edzőteremben stb. És mindig ugyanazt mondják. "Akkor miért nem mentél oda hozzá?". Ez most komolyan beválik? Nincs valami félelemérzet, hogy egy idegen csak úgy odamgy hozzátok?

2020. febr. 6. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
csak ne egy kihalt utcában xd
2020. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván személyfüggő ez is, mint annyi minden más. Én nem szeretem, de szerencsére csak 1-2 ilyen esetre emlékszem és valószínűleg ők sem voltak már józanok.
2020. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Csak nyugodtan.
2020. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha jóképű vagy akkor probalkozz.Ez teljesen természetes és normális.Ha csúnyácska vagy,akkor inkabb ne.Csak megbánt,hogy neki novelje a saját egóját rajtad.
2020. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen "hogyan szerezzünk barátnőt", "hogyan legyünk jó pasik" video, írás egyik alapeleme pont ez, hogy merjünk odamenni a csajokhoz. Na most szerintem ez csak a mesében működik. A legtöbb ember siet valahova, van célja, nem csak úgy bóklászik az utcán. Nem fognak senkivel leállni csak úgy, főleg amennyi idióta aláírás gyűjtés, kéregető, hajléktalan van az utcákon. A nőknek meg különösen nehéz dolguk van mivel számukra sokkal veszélyesebb is lehet egy ilyen helyzet. Ki tudja a felé közelítő férfiegyed éppen milyen szándékkla jön. Szerintem ijesztő lehet azért elég rendesen ha csak úgy közelít feléd valaki és történetesen nő vagy.

Én biztosan nem mennéj oda csak úgy senkihez, főleg nem az utcán. Nem akarnám, hogy rendőrt hívjanak rám esetleg.

2020. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Fiúk! Légyszi ha legalább szemezünk egymással gyertek oda!! Akár busz, kocsma, bolt bármi.


Amúgy meg megértem, hogy a legtöbben miért nem teszitek, de nem minden nő bunkó...

2020. febr. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-nek igaza van. Pár hete raboltak el egy lányt Svájcba prostinak, szóval köszönöm szépen, nem kockáztatok. Senkire nincs ráírva, hogy micsoda. Engem még a szüleim úgy tanítottak, hogy "ne állj szóba idegenekkel."

Eddig mindig sikerült párt találnom normális helyekről, pl. közös hobbi, baráti társaság vagy még egyetem alatt. Ahol eleve tudom, hogy van egy közös érdeklődés és már jó ideje ismerem a másikat, mikor odajutunk, hogy akkor kettesben megyünk valahova. Utcán ez nincs meg. Utcán ez nincs meg, csak a kínlódás lenne, hogy próbálunk valami közöset találni egymásban.

2020. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szemeztem én már több tucat csajjal, viszonozta is. Odamentem, mondja kedves vagyok, szimpi, de van párja. Jött is nemsokára itallal a kezében mindig a párjuk ha buliban volt ez.
2020. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én már szereztem úgy barátnőt, hogy odamentem hozzá az utcán.


Az a lényeg, hogy legyél udvarias, kedves. Ekkor az esetleges elutasítás is hasonló lesz.


Persze, hogy bunkón küld el egy nő, ha ,,Kő' kóla" szöveggel mennek oda hozzá.


Ha érzed azt, hogy jó ég, nem akarok futni hagyni egy ilyen nőt, oda kell menni. Ha elutasít, legalább tudod, hogy nem. És nem fogsz a mi lett volna, ha-n kattogni...

2020. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!