Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy töröljem el magamban ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy töröljem el magamban ezt az érzést? Utálom!

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy görénybe. Egy egoista nőcsábàszba,akit csak az érdekel kit tud megkettyinteni. Gyűjti a trófeájit és közben teszi a szépet.

Abszolút nem jó pasi,és bárkire rányomul. Játsza a nagymenőt, meg jó a dumája,de belül egy nulla.

Én mégis beleszerettem. Megettem a hülye dumàját. Viszont csúnyàn összekaptam vele,azt híresztelte,hogy ki fog próbálni.

Gúnyolom,szidom és az őt utálókkal beszélem ki,és mégis akármekkora harag van bennem,2 szóval levehetne a lábamról.


Ki akarom írtani ezt az érzést! Hogyan?


2020. febr. 7. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Majd kinövöd.


Viszont oktató jelleggel elmesélhetnéd az itteni lúzereknek, hogy egy abszolúte nem jó pasi milyen dumákkal tudott így levenni a lábadról (+ más nőket is :D).

2020. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Hagyd magad,előbb szabadulsz!

Egy rossz szex még idejében elveszi tőle az összes kedvedet😉

2020. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne találkozz vele....? Ha mondjuk munkahelyen muszáj, akkor szorítkozz a kötelező munkaügyekre, aztán hagyd ott.

Nem kötelező senkivel se jópofizni, meg a társaságában lenni. Ha pedig ignoráltad, akkor idővel úgyis elmúlik.

2020. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

- tiltás mindenhonnan

- nem foglalkozni vele

- nem találkozni az őt utálókkal

- ha társaságban szóbakerül, témára nem reagálni

- nem gondolni rá

2020. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl sok energiát raksz ebbe az egészbe. Egyszer beszólsz, oké, néha odaszúrok én is. Viszont ezen pörögni nagy hiba. Nem te vagy az első, és nem is az utolsó, akit kihasznál. Fej felemel, sőt, elfordít, aztán menni tovább!
2020. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nahát nahát!...😬


Hiába figyelmeztettek és írták itt neked hogy ne áruld el az érzéseid neki és hogy ne dőlj be a kamuzásáinak...


Nem fogadtad meg a tanácsokat és most jössz ide kibírni kérdést róla és sírni ríni... Edd meg amit főztél!😬🤭

2020. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,te miről beszélsz?
2020. febr. 8. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!