Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találtatok rá az igazira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találtatok rá az igazira?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva azért érdekelne mások összeismerkedési sztorija, mert sajnos eléggé szűk látókörű vagyok saját magam illetően, ha az a kérdés, hogy hol lehetne érdemben ismerkedni. 21\F

2020. febr. 7. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a baráti körömben találtam rá. A barátom barátjának a barátja volt, ennek köszönhetően aztán sok közös is van bennünk, biztos ezért is működik már több mint 30 éve. :-)
2020. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső.
2020. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy chaten.
2020. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Egy véletlen folyamán, utazás közben. Eleinte csak haverkodtunk, aztán ebből lett később egy laza kapcsolat (egyikünk sem akart párkapcsolatot), aztán szépen fokozatosan alakult, házasság lett a vége. Laza, görcsölés- és játszmamentes, nem párkeresési célú volt a megismerkedésünk, az első perctől kezdve önmagunkat adtuk, ezért is működik ilyen jól.
2020. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tinder
2020. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tinder
2020. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten ott voltunk egy olyan helyen, ahol nem kellett volna eredetileg lennunk, es nem akkor. Tehat a sors hozta igy, nem terveztuk. En a lakohelyemtol 200km-re voltam gyogyfurdoben 3 hetre (eredetileg egy honappal elotte kellett volna ott lennem, csak a munkam miatt halasztottam), volt egy csajos csapatunk, akikkel gyakran eljartunk a furdo táncházába, ahol minden este elozenes tancos est volt. Na a ferjem ott szokott fellepni egy zenekarral. Azon az esten felhivtak, hogy egy hires zenesz elfelejtett valamit a koncertjehez egy masik varosban, o elvitte kolcson a sajatjat, es utkozben hazafele ugy gondolta, benez a tancházba...ott felkert tancolni, aztan beszelgettunk, masnap is eljott...hat valahogy igy.
2020. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segitettetek vele!


Ha jól látom, akkor célzottan leginkább online felületen lehet célzottan direktbe ismerkedni. Akár a Tinderen is, amin picit meglepődtem. Viszont, ami csalódottságra adott okot azaz, hogy a valóságban ezek szerint csak a véletlenek folyamán bimbózik ki egy kapcsolat, akár ismerősi körben, akár különböző esteken.


Várom a további válaszokat!

2020. febr. 7. 15:37
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt
2020. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tarskeresőn, Parom.hu-n. :)
2020. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!