Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít normálisnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít normálisnak, hogy nagyon ronda lányként azt gondolom a pasiról aki rám néz, hogy biztos bejövök neki?

Figyelt kérdés

Pszichológushoz kéne mennem?

Már sokszor előfordult, hogy bámultak és utána hallottam hogy arról beszélnek milyen ronda vagyok, de én mindig azt hittem addig hogy bejövök nekik. És ez nagyon gyakori.



2020. febr. 7. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Fordulj szakemberhez.
2020. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Te csak azt éled át, amit az átlagos külsejű férfiak.
2020. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Én meg 10-ből 8 ember szerint szép nő vagyok, mégis ha bámulnak, akkor többnyire arra gondolok, hogy maszatos vagyok, felgyűrődött a ruhám, belém akarnak kötni, vagy ki akarnak rabolni.

Szép dolog az önbizalom, kicsit irigyellek.

2020. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nevezném önbizalomnak, inkább reménykedésnek de mindig pofára esem.
2020. febr. 7. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Me too
2020. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Figyu, én mindenkit menézek légyen az férfi v nő, számomra ez nem jelent semmit. Pl ma láttam melóhelyen egy nagyon kövér lány, és azon agyaltam, mennyit zabálhat, persze sosem bántanék meg senkit, a személyeskedés ronda dolog, kicsit paranoid vagy, talán komlexusos
2020. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Angyalom.
2020. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod a másik mit gondol, csak TFH-zol, ahelyett, hogy megkérdeznéd, hogy mit gondol, mit néz, stb.
2020. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért menj pszichológushoz, mert rondának tartod magad. Érdemes elfogadnod magad.
2020. febr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!