Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi segíthet, nektek mi segítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthet, nektek mi segített, túljutni a kettős érzésen, hogy szeretnétek is párt, de egyben féltek is az újabb csalódástól? Mivel lehet ezt a kettősséget legyőzni?

Figyelt kérdés
Saját példám, hogy regisztrálva vagyok tavaly tavasz óta egy társkereső odalra, de idén január első hete óta már fel se néztem rá, mert tavaly túl sok (9) elcseszett első randim volt. Már esélyt sem szeretnék adni újabb számomra idiótának, de a barátnőim állandóan azzal nyaggatnak, hogy 2 gyerekes nőként is higgyem el, hogy normálisak is fognak rám találni. Hogy szerezzem vissza a hitem és a bizalmam a férfiakban?

2020. febr. 8. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, hogy rájöttem, egyedül nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagyok.Az időm sem megy pocsékba többé feleslegesen. Amennyi időt elcsesztem 8 év próbálkozás alatt a semmire, az most megmarad, és fontosabb dolgokra tudom használni. Az igaz, hogy önzővé vàltam mára, de az ellenkezőjével nemsokra mentem. Ma már csak azt nézem, hogy mi a jó nekem. A többi már évek óta nem érdekel. Komolyan venni, megbízni már képtelen lennék a másik nemben. És igen, szerencsés vagyok, hogy a libidóm sem kínoz már. Akármeddig elvagyok szex nélkül is.
2020. febr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj 9 randival zsinórban?
2020. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos fenntartásokkal kell kezelni az ismerkedést. Türelmesnek és enyhén távolságtartónak kell lenni. Léteznek rendes férfiak akiknek örömmel elfogadnak két gyerkőccel is, csak meg kell találni. Kicsit olyan mint tűt keresni a szénakazalban. Én is nehezen bízok meg a nőkben, sok kiábrándító randevún vagyok én is túl. A lényeg hogy nem szabad feladni.
2020. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok.

Próbálom megbeszélni magammal hogyan szeretném,de erőltetni nem akarok semmit.

Már nem.Ha görcsösen akar valamit az ember az sem jó,meg ha lazán kezeled az sem.

2020. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

szerintem nem társkeresőn kell ismerkedni. igaz, most mindenki ezt csinálja, de mégis olyan életidegen egy dolog. Van már 2 gyereked, nem ketyeg a biológiai óra, nem kell sietni. Szerintem neked a való élet való, és ne engedd, hogy a barátnőid frusztráljanak. Csak azért csinálják, mert nekik unalmas az életük és legalább van kit csesztetni.

Találkozni fogsz valakivel, aki szeret.

2020. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Márciusban le is töröltem magam.
2020. szept. 4. 20:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így vagyok.
2020. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 gyerekes nőként vagy gyerekes pasik állnak veled szóba vagy olyanok akinek lehetsz a szeretője a felesége mellett.
2020. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyerekesként csak gyerekes férfival állnék szóba!
2020. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne társkeresőn próbálkozz. Bár elvétve lehet ott találni normálisakat is, de ez a ritkább eset. Inkább ismerkedj a való életben.
2020. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!