Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi segíthet, nektek mi segítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthet, nektek mi segített, túljutni a kettős érzésen, hogy szeretnétek is párt, de egyben féltek is az újabb csalódástól? Mivel lehet ezt a kettősséget legyőzni?

Figyelt kérdés
Saját példám, hogy regisztrálva vagyok tavaly tavasz óta egy társkereső odalra, de idén január első hete óta már fel se néztem rá, mert tavaly túl sok (9) elcseszett első randim volt. Már esélyt sem szeretnék adni újabb számomra idiótának, de a barátnőim állandóan azzal nyaggatnak, hogy 2 gyerekes nőként is higgyem el, hogy normálisak is fognak rám találni. Hogy szerezzem vissza a hitem és a bizalmam a férfiakban?

2020. febr. 8. 06:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan emberekkel randizom, akikkel neten is jól elbeszélgetek, így randin sem ér nagy meglepetés. Találkozunk pár órás program keretén belül, beszélgetünk sokat, ha úgy érzem külsőleg és szemelyisegileg is szimpatikus, akkor lesz második randi, ha nem, megköszönöm hogy eljött, avagy csak csetbarát marad. Senkinél se ragaszkodtam görcsösen hogy ebből kapcsolat legyen, szerintem jó dolog új embereket megismerni, ez a pár óra amit rá szánok nem érzem kidobott időnek hisz jól éreztem magam.
2020. szept. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmi. Sokkal jobb egyedül és inkább így maradok életem végéig. :) F
2020. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerelmes akartam lenni. Meg ugye imádok szeretkezni is. Egy gyerek mellett nekem sikerült párt találni. Nem mondom, hogy egyszerű, nyilván szingliként könnyebb volt, de van kihez bújnom, ez jó nagyon.
2020. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!