Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon béna dolog tisztességese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon béna dolog tisztességesen elköszönni egy Tinder, Badoo, Facebook beszélgetés ellaposodása esetén?

Figyelt kérdés

Mindnyájunknak volt olyan társkeresős beszélgetése, ami több napig tartott, egy pár napig nagyon izgalmas is volt a másikat megismerni és ráhangolódni, aztán az egyik fél eltűnt, nem jutottunk el a randiig.

Ha az egyik fél hallgatásba burkolódzott, és nem is közölte, hogy nem érdekli már ez a beszélgetés, Ti mit szoktatok tenni?


Én ilyenkor írok egy-két sort, hogy "Köszönöm Neked a beszélgetést és minden jót kívánok! Üdv: xy".

Én ettől büszke vagyok arra, hogy tisztességesen el tudok köszönni, ghostolás és lapítás nélkül, de néha az is megfordul a fejemben, hogy úristen, a partner biztosan bénának talál amiatt, hogy nem tudok csendben eltűnni, ha már nem érdekes a beszélgetés.


Ez erősség, vagy gyengeség? :)


2020. febr. 8. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Lelki béke. Énis igy szoktam, a sok kedvesség visszajön majd mástól :)
2020. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Volt ilyen nő aki ezt így csinálta. Igaz mi már messengeren beszélgettünk, és randit terveztünk. Végül megmondta hogy mégsem akar találkozni. Rosszul esett. De még mindig jobb mintha valaki szó nélkül eltűnik, mert az nagyon nyomasztó!!!

Szóval igen így kéne csinálni, és ez nem gyengeség hanem erősség.

Szembenézni valamivel mindig erősség. Szó nélkül lelépni gyengeség...

2020. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Semmi sem béna, ciki, gáz, amíg te nem ítéled annak.
2020. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki szó nélkül eltűnik, azt én is pont leszarom. Mindenki tegyen úgy, ahogy jónak érzi.
2020. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár én nem használok ilyen társkeresős oldalakat, anno volt egy alakuló kapcsolatom, ami fél év után ellaposodott és végül eltűnt a srác. Kicsit kellemetlen volt utána (inkáb neki, mint nekem), amikor összefutottunk valahol, és nagyon nem akarta, hogy kiderüljön a csaj, aki mellette feszített, az új barátnője volt.

Én hamar elfelejtettem, mert gerinctelennek tartottam, hogy sosem beszélt nyíltan, de ő neki biztos elég kellemetlen volt így összefutni velem, félhetett, hogy nehogy olyat mondjak a barátnőjének, amivel rossz színben tűntetem fel.

Szerintem az ég világon semmi rossz nincs abban, ha valaki így "elköszön" a másiktől. Néhány kedves szóval te is nyugodtabb leszel, tényleg lelki békességet ad, és a másik fél sem fogja kellemetlenül érezni magát, mert úgy tűnt el, ahogy.

2020. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a másik tűnik el, és te írod ezt neki, akkor az inkább gúny, mint kedvesség. Mert biztos, hogy nem örülsz neki, hogy éppen mással randizik, hanem haragszol rá, mert nem veled.
2020. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!