Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nőknél próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőknél próbálkozzak hogy barátnőm legyen ilyen tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes kB. Olyan vagyok mint Mr Bean. Kié pocak férfi cici van sajnos, de nem vagyok kövér..

Egy hivatalában vagyok ügyintéző nettó 192 ezer Ft ot keresek.

Jelenleg egy két szintes családi házban élek két külön lakással (felső lakás az enyém, alattam nagymamám lakik akit ápolok)

Visszafogott, csendes kedves félénk 36 éves férfi vagyok.

Azt mondják van intelligenciám és empatikus vagyok.


2020. febr. 8. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden sminket nem használó, kissé kócos, "természetes" megjelenésű, 2 macskás, anyukájával élő 36 éves irodai alkalmazott nőnél lesz esélyed!
2020. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Amennyiben ez az első opció nem felel meg, akkor kezdj el sportolni, rohadtul tanulj még valamit akár levelezőn is, és költözz el!
2020. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, természetes, kedves nőknél.
2020. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Ez a szakmám, ezt tanultam, ezt szeretem
2020. febr. 8. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát az biztos hogy nem a pénzes cicababáknál kell próbálkoznod.

Én is azt tanácsolom, hogy az egyszerűbb, csendesebb lányoknal kezdeményezz. 20/N

2020. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kocsmákban.
2020. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan harmadik világbeli nőknél, akik a saját országukban a legcsúnyábbaknak számítanak.
2020. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Csúnya, ostoba nőknél.
2020. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az oke, hogy nem akarod lecserelni a melodat mert kenyelmes. Bar ezzel nyilvan egy halom jol kinezo nostenyt maris kizartal a dughato puncik halmazabol. De!


A kinezeteddel meg kezdhetsz barmit. (kaja, sport).

Nehany kulcsszo, csak mert google a baratod:

Intermittent fasting, Paleo, kettlebell, powerlifting, crossfit, 5x5, HIIT.


Persze van ra 100 Ft-om, hogy nem fogsz semmin se valtoztatni, de ha megis, es 1-2-3 even belul egeszsegsen elsz jol nezel ki es elfogadhato csajod van, akkor te jossz egy 100assal.


Uff.

2020. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mamát ápolni akarod. Ott élsz. Munkád csöves de azt szereted. Ez rendben! Ezeket hagyhatod! Viszont kezd el diétázni és sportolni. Két év kitartó munka és nezhetsz úgy majd ki hogy egy értelmes de töltött galamb típusú 35 körüli nőnek megfelelj.


Ez a te esélyed hidd el!

2020. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!